+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft оголосила ініціативу Microsoft Game Stack, об'єднавши інструменти та сервіси Microsoft, які дозволять розробникам ігор досягти більшого

Microsoft оголосила ініціативу Microsoft Game Stack, об'єднавши інструменти та сервіси Microsoft, які дозволять розробникам ігор досягти більшого

Microsoft оголосила про нову ініціативу «Microsoft Game Stack», в рамках якої об'єднає інструменти та сервіси Microsoft, які дозволять усім розробникам ігор, незалежно від того, чи є вони незалежними розробниками чи студією AAA, досягти більшого.

Сьогодні у світі налічується 2 мільярди геймерів, які грають у різні ігри на різних пристроях. У співтоваристві стільки ж уваги приділяється потоковій передачі відео, перегляду та обміну, як і іграм чи змаганням. Як творці ігор, ви щодня намагаєтеся залучати своїх гравців, пробуджувати їхню уяву та надихати їх, незалежно від того, де вони знаходяться та який пристрій вони використовують. Microsoft представляє Microsoft Game Stack, щоб допомогти вам робити саме це.

Що таке Microsoft Game Stack?

Game Stack об'єднує всі платформи Microsoft, інструменти та сервіси для розробки ігор, такі як Azure, PlayFab, DirectX, Visual Studio, Xbox Live, App Center та Havok, у надійну екосистему, яку може використовувати будь-який розробник ігор. Мета Game Stack — допомогти вам легко знайти інструменти та сервіси, необхідні для створення та керування грою.

Хмара відіграє найважливішу роль у Game Stack, і Azure задовольняє цю життєво важливу потребу. Azure надає фундаментальні частини, такі як обчислення та сховище, а також хмарні сервіси машинного навчання та штучного інтелекту для відправлення повідомлень та просторових прив'язок змішаної реальності.

Наразі з Azure працюють такі компанії, як Rare, Ubisoft та Wizards of the Coast. Вони розміщують сервери для розрахованих на багато користувачів ігор, безпечно і надійно зберігають дані гравців, аналізують ігрову телеметрію, захищають свої ігри від DDOS-атак і навчають AI для створення більш захоплюючого ігрового процесу.

Хоча Azure є частиною Game Stack, важливо відзначити, що Game Stack не залежить від хмари, мережі та пристроїв. На цьому ми не зупиняємось.

Наступним компонентом Game Stack є PlayFab, повноцінний бекенд-сервіс для створення та експлуатації ігор. Рік тому PlayFab та Microsoft об'єдналися. Сьогодні ми раді оголосити про те, що додаємо PlayFab до сім'ї Azure. Водночас Azure та PlayFab є потужною комбінацією: Azure забезпечує надійність, глобальний масштаб та безпеку на рівні підприємства; PlayFab надає Game Stack керовані послуги з розробки ігор, аналітику в реальному часі та можливості LiveOps.

За словами співзасновника PlayFab Джеймса Гверцмана: «Творці сучасних ігор дедалі менше схожі на режисерів кіно. Довгостроковий успіх вимагає залучення гравців у безперервний цикл створення, експериментів та експлуатації. Більше не можна просто викотити свою гру та рухатися далі». PlayFab підтримує всі основні пристрої, від iOS та Android, до ПК та Web, Xbox, Sony PlayStation та Nintendo Switch; і всі основні ігрові движки, включаючи Unity та Unreal. PlayFab також підтримуватиме всі основні хмарні сервіси в майбутньому.

Анонсовано п'ять нових сервісів PlayFab.

У публічному прев'ю-доступі сьогодні:

  • PlayFab Matchmaking: Потужний matchmaking-пошук для розрахованих на багато користувачів ігор, адаптований від Xbox Live, але тепер доступний для всіх ігор і всіх пристроїв .
  • PlayFab Party: Голосові та чат-сервіси, адаптовані з Xbox Party Chat, але тепер доступні для всіх ігор та всіх пристроїв. Party використовує Azure Cognitive Services для перекладу та транскрипції в реальному часі, щоб зробити ігри доступними для більшої кількості гравців.
  • PlayFab Insights: Поєднує в собі надійну ігрову телеметрію в реальному часі з ігровими даними з кількох інших джерел, щоб виміряти продуктивність вашої гри і згенерувати корисні ідеї. Розроблений на основі Azure Data Explorer Game Insights запропонує конектори до існуючих сторонніх джерел даних, включаючи Xbox Live.
  • PlayFab PubSub: Підпишіть ваш ігровий клієнт на повідомлення, що надсилаються з серверів PlayFab через постійне з'єднання з підтримкою Azure SignalR. Це дозволяє використовувати такі сценарії, як оновлення контенту в режимі реального часу, повідомлення про matchmaking та простий розрахований на багато користувачів ігровий процес.
  • PlayFab User Generated Content: Залучіть свою спільноту, дозволяючи гравцям створювати та безпечно ділитися створеним користувачами контентом з іншими гравцями. Ця технологія була спочатку розроблена для підтримки маркетплейсу Minecraft.

Суспільство Xbox Live, що росте

Іншим важливим компонентом Game Stack є Xbox Live. За останні 16 років Xbox Live стало однією з найяскравіших і найактивніших ігрових спільнот у світі. Це також безпечна та інклюзивна мережа, яка дозволила розширити межі геймінгу: гравці тепер об'єднуються за допомогою різних пристроїв.

Ми дуже раді, що Xbox Live стане частиною Microsoft Game Stack, надаючи сервіси ідентифікації та спільноти. В рамках Game Stack Xbox Live розширить свої кросплатформні можливості, оскільки ми представляємо новий SDK, який виводить це співтовариство на пристрої iOS та Android.

За допомогою Xbox Live розробники мобільних додатків зможуть спілкуватися із найбільш захопленими та залученими гравцями на планеті. Ось лише деякі з переваг для мобільних розробників:

  • Trusted Game Identity: З новим пакетом Xbox Live SDK розробники можуть зосередитися на створенні чудових ігор та використовувати довірену мережу ідентифікації Microsoft для підтримки входу в систему, конфіденційності, безпеки в Інтернеті та дочірніх облікових записів.
  • Frictionless Integration: Нові варіанти на замовлення та відсутність сертифікату Xbox Live дають розробникам мобільних додатків можливість гнучко створювати та оновлювати свої ігри. Розробники просто користуються послугами, які найкраще відповідають їхнім потребам.
  • Vibrant Gaming Community: Приєднайтесь до зростаючого спільноті Xbox Live і підключіть геймерів до багатьох платформ. Знайдіть креативні способи реалізації системи досягнень, статистик Gamerscore та hero.

Інші компоненти Game Stack

Інші компоненти Game Stack включають Visual Studio, Mixer, DirectX, Центр додатків Azure, Visual Studio, Visual Studio Code та Havok. У найближчі місяці, оскільки ми працюємо над покращенням та розширенням Game Stack, ви побачите глибші зв'язки між цими службами, оскільки ми об'єднуємо їх, щоб вони працювали більш ефективно разом.

Як приклад того, як ця інтеграція вже здійснюється, сьогодні ми зв'язуємо разом PlayFab і наступні компоненти Game Stack:

  • App Center: Дані журналів збоїв з App Center тепер підключені до PlayFab, що дозволяє вам краще розуміти і реагувати на проблеми у вашій грі в режимі реального часу, асоціюючи окремі збої з відокремленими гравцями.
  • Visual Studio Code: З новим плагіном PlayFab для Visual Studio Code редагувати та оновлювати Cloud Script стало набагато простіше.

Створіть свій ігровий світ сьогодні і досягте більшого

Інші новини