+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft оголосила дати головних заходів Microsoft наступного року

Microsoft оголосила дати головних заходів Microsoft наступного року

Заходи Microsoft розробляються з урахуванням інтересів конкретних аудиторій та структуровані таким чином, щоб відповідати поставленим цілям. Microsoft прагне до тісної співпраці з усіма партнерами, покупцями, а також тими, хто приймає рішення, що стосуються бізнесу та ІТ, і налагоджує для вас комунікацію з іншими учасниками ринку та експертами. Інформація про головні події зібрана на спеціальному англомовному сайті https://www.microsoft.com/en-us/flagship-events/. Чотири головні майбутні конференції.

Для ІТ-фахівців та розробників
Microsoft Ignite — для ІТ-професіоналів, відповідальних працівників, архітекторів, розробників, фахівців із впровадження та роботи з даними. Захід пропонує вдалу можливість дізнатися про останні інструментах, пройти глибокі технічні тренінги та поставити специфічні питання безпосередньо експертам з Microsoft. Тут реальність зустрічається з уявою та об'єднує понад 26 000 учасників, які зібралися, щоб дізнатися про щось нове, поспілкуватися та вивчити пропозиції Microsoft. Орландо, Флорида | 4-8 листопада 2019 року.

Microsoft Build — тут зберуться провідні архітектори, розробники, стартапи та студенти, щоб зосередитись на останніх тенденціях та інноваціях. Слідуючи нашій мантрі «створено розробниками для розробників», ми запрошуємо наступне покоління девелоперів взяти участь у студентській зоні. Сіетл, Вашингтон| 19-21 травня 2020 року.

Для партнерів Microsoft
Microsoft Business Applications Summit — щорічна можливість зібрати разом спільноту клієнтів та партнерів Microsoft, включаючи бізнес-аналітиків, просунутих користувачів, євангелістів, технічних архітекторів та фахівців із впровадження. На форумі можна дізнатися, як Dynamics 365 та Power Platform від Microsoft допомагають створювати та розширювати рішення для досягнення успіху в бізнесі. Анахейм, Каліфорнія | 20-21 квітня 2020 року.

Microsoft Inspire — захід наприкінці фінансового року, на якому партнери Microsoft можуть поспілкуватися та відчути себе єдиною спільнотою. Завдяки сотням тисяч партнерів по всьому світу сьогодні наша екосистема ще сильніша і ціліша, ніж будь-коли. Ми запрошуємо дізнатися більше про те, як лідери Microsoft підтримують наших партнерів і як партнери можуть отримати вигоду з можливостей. Паралельно проходить внутрішній захід Microsoft, який також ґрунтується на нашій спільній філософії партнерства. Лас-Вегас, Невада | 20-24 липня 2020 року.

Інші новини