+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft оголосила, що набір утиліт PowerToys повертається до Windows 10

Microsoft оголосила, що набір утиліт PowerToys повертається до Windows 10

Microsoft оголосила, що набір утиліт PowerToys повертається до Windows 10. Вперше цей набір з'явився за часів Windows XP. Тепер розробники випустили дві невеликі програми для Windows 10.

Перша з них — це посібник із поєднання клавіш Windows, який є програмою з динамічними комбінаціями клавіш для кожного активного вікна або програми. При натисканні кнопки Windows вона показує, які дії можуть бути виконані за допомогою тієї чи іншої комбінації хоткеїв.

Другий номер у списку – це віконний менеджер FancyZones. По суті це аналог тайлових віконних менеджерів на Linux. Він дозволяє зручно розміщувати вікна на екрані і легко перемикатися між ними. Хоча, на жаль, поки що додаток має деякі проблеми при роботі з багатомоніторними конфігураціями.

На даний момент PowerToys доступний на GitHub. При цьому програми надаються з відкритими вихідними кодами. У компанії заявили, що не очікували такого захопленого прийому, як і раніше. Тому, на думку розробників, багато представників спільноти захочуть зробити свій внесок у розвиток нової версії PowerToys.

Наразі невідомо, які ще утиліти очікуються у списку. Але, схоже, їх там буде чимало. А статус відкритих програм дозволить розширити їх список багаторазово.

Інші новини

Найкраща ціна