+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft почала розсилати на комп'ютери Windows 7 повідомлення з нагадуванням, коли закінчується підтримка ОС

Microsoft почала розсилати на комп'ютери Windows 7 повідомлення з нагадуванням, коли закінчується підтримка ОС

Користувачі повідомляють, що Microsoft почала розсилати на комп'ютери Windows 7 повідомлення з нагадуванням, коли закінчується підтримка ОС. Користувачі повинні оновити Windows 10 до закінчення підтримки старої ОС у січні 2020 року.

Судячи з усього, повідомлення вперше з'явилося вранці 18 квітня 2019 року. Тред на Reddit також підтверджує, що деякі користувачі Windows 7 отримали повідомлення 18 квітня.

В іншому обговоренні Reddit користувачі теж скаржаться, що повідомлення з'являється при завантаженні комп'ютера. Повідомлення із заголовком «Після 10 років підтримка Windows 7 наближається до кінця» показує дату закінчення підтримки Windows 7.

На спливаючому повідомленні праворуч можна побачити кнопку "Дізнатися більше". Якщо її натиснути, у браузері відкриється веб-сторінка Microsoft, яка докладно описує, що означає закінчення підтримки, і які варіанти є у користувачів. Він запобігає показу цього повідомлення. Якщо ж просто закрити вікно, то в найближчому майбутньому нагадування з'явиться знову. Пояснюють, що вони можуть продовжувати використовувати Windows 7, але в 2020 році операційна система не отримуватиме оновлення програмного забезпечення та патчі безпеки, - за що високий ризик підхопити шкідливу програму.

«Хоча ви можете продовжувати використовувати свій комп'ютер під керуванням Windows 7, без подальшого оновлення програмного забезпечення та безпеки, він буде наражатися на більший ризик вірусів і шкідливих програм. Найкращий спосіб для вас залишатися в безпеки - це встановити Windows 10. І найкраще на новому комп'ютері. Хоча можна встановити Windows 10 на старому пристрої, це не рекомендується», — пояснює Microsoft.

На практиці для доставки цього повідомлення користувачам Microsoft випустила оновлення KB4493132, яке буде активним до 15 січня 2020 року. Після встановлення оновлення витягує виконуваний файл C:\Windows\System32\sipnotify.exe, який запускається щодня як заплановане завдання.

Натискання кнопки «Більше не нагадувати» створюється наступний запис у реєстрі:

[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\SipNotify]
"DontRemindMe"=dword:00000001
 

Щоб запобігти запуску вищезгаданої програми, можна видалити заплановані завдання Notify1 і Notify2 з Microsoft\Windows\End Of Support.

Інші новини