+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft розпочала роботу над новою функцією видимості пароля для браузерів на базі Chromium

Microsoft розпочала роботу над новою функцією видимості пароля для браузерів на базі Chromium

Розробники Microsoft нещодавно розпочали роботу над новою функцією видимості пароля, яка з'явиться в Edge, Chrome та інших браузерах, заснованих на базі Chromium. Функція дозволяє користувачу бачити пароль під час його введення в поле пароля web-сайту.

Функція пароля також отримає підтримку гарячих клавіш, а це означає, що користувачі зможуть просто натиснути сполучення клавіш, щоб побачити пароль. При використанні "гарячих клавіш" Alt + F8 для видимості/приховання пароля кнопка "Показати пароль" відображатиметься лише при прямому введенні пароля. Кнопка не відображатиметься при введенні порожнього пароля (автозаповнення або значення ххх) або зміні значення скриптом.

При введенні кнопки використовується той самий шаблон, що й для очищення/скасування. Єдиним відмінністю є заміна властивості відображення елемента -webkit-appearance на розширення svg у controls-refresh.css.

Проект поки перебуває на стадії розробки, тому може пройти деякий час до того, як функція з'явиться в Microsoft Edge або Chrome.

Інші новини