+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft на конференції Build 2019 представив інновації для Microsoft 365

Microsoft на конференції Build 2019 представив інновації для Microsoft 365

На конференції Microsoft Build 2019 представлені останні інновації для Microsoft 365. Запуск Microsoft 365 відбувся майже два роки тому, коли були об'єднані Office 365, Windows 10 і Enterprise Mobility + Security в єдиному рішенні. З того часу Microsoft представив ряд нових сервісів – Microsoft Teams, Microsoft Search та Microsoft Stream, і в результаті створив набір тісно пов'язаних між собою рішень для підвищення продуктивності, доступних будь-де і будь-коли. Багато в чому це повторює шлях, який Microsoft пройшов з Office трохи більше 30 років тому, коли створив найпопулярніший у світі набір програм, об'єднавши Word, Excel і PowerPoint. З Microsoft 365 Microsoft формує глобальну хмару для підвищення продуктивності - рішення, що допомагає людям ефективніше організувати свою роботу, самостійно або у команді на базі будь-яких пристроїв. Оновлення, які анонсовані на Build 2019, є наступним кроком у створенні нового способу роботи завдяки руйнуванню бар'єрів між людьми, додатками та пристроями.

В основі всіх цих інновацій лежить сервіс Microsoft Graph, що консолідує дані замовників про продуктивну роботу в хмарі Microsoft. Він допомагає розробникам створювати кросплатформні та орієнтовані на користувачів рішення, забезпечуючи їх даними про роботу організацій за допомогою документів, додатків та пристроїв. Microsoft Graph забезпечує роботу найважливіших компонентів Microsoft 365, від рішень, «народжених у хмарі», таких як Microsoft Teams, Microsoft Search і MyAnalytics, до сучасних рішень для спільної роботи, підключених до хмарного середовища, таких як Word, Excel та Power Point. Читайте нижче про свіжі оновлення цих рішень та технології, які зробили ці оновлення можливими.

У грудні Microsoft оголосив про намір використовувати платформу з відкритим вихідним кодом Chromium при розробці Microsoft Edge для ПК. Microsoft радить можливості співпрацювати з великою спільнотою відкритого коду Chromium, щоб створити кращу браузерну сумісність для замовників та знизити фрагментацію Інтернету для всіх веб-розробників. На Build представлена ​​наступна версія Microsoft Edge для Windows 10, в якій усунуті найсерйозніші проблеми існуючого браузера та доданий цілий ряд нових функцій:

  • Internet Explorer mode – режим, що дозволяє запускати Internet Explorer безпосередньо у вкладці Microsoft Edge: таким чином можна буде використовувати програми, створені на базі Internet Explorer, у сучасному браузері.
  • Privacy Tools – інструмент, який дозволяє налаштувати один із трьох рівнів конфіденційності в Microsoft Edge: необмежений (Unrestricted), збалансований (Balanced) та строгий (Strict). Залежно від вибраного рівня Microsoft Edge регулюватиме, як треті сторони бачать ваші дії в Інтернеті.
  • Collections – вирішує питання інформаційного навантаження, з яким сьогодні стикаються користувачі в Інтернеті, дозволяє збирати та організовувати контент, ділитися ним та експортувати його більш ефективно, а також інтегрувати з програмами Office.

Для розробників, які створюють сумісні з Chromium веб-сайти або розширення, Microsoft забезпечує таку ж сумісність у браузері Edge без необхідності подальших доопрацювань. Ці та багато інших функцій будуть додаватися по мірою наближення дати виходу нової версії Microsoft Edge у загальний доступ. Щоб скачати останні попередні версії, відвідайте сайт Microsoft Edge Insider.

Microsoft прагне працювати в Інтернеті більш ефективною та сумісною для всіх браузерів. Microsoft представив Fluid Framework, технологію для розробників, що дозволяє створювати новий клас колективно використовуваних інтерактивних функцій в Інтернеті. Технологія забезпечує три ключові можливості. Перша – рішення, створені на базі Fluid Framework, дозволять вивести швидкість спільної роботи над документами та інтернет-контентом на новий рівень для всієї галузі. По-друге, компонентна модель документів дозволить авторам розділяти контент на блоки для спільної роботи, використовувати ці блоки у всіх додатках і об'єднувати їх у новий, більш гнучкий вид документів. По-третє, Fluid Framework дозволяє організувати спільну роботу людей і віртуальних помічників, які можуть перекладати текст, вибирати потрібний контент, пропонувати редагування, проводити тести відповідності та багато іншого. Microsoft виведе цю технологію на широкий доступ для розробників і інтегрує її в рішення Microsoft 365, такі як Word, Teams і Outlook, щоб трансформувати способи роботи з цими інструментами. Цього року Microsoft представлять комплекти розробника та перші рішення на базі Fluid Framework.

На Build Microsoft продемонстрував новий підхід до віртуальних помічників, який долає обмеження автономних команд, створюючи справжні діалогові можливості. Традиційний підхід до віртуальних агентів ґрунтується на наборі навичок або намірів, вибраних вручну, щоб зіставити те, що каже людина, з відповідною дією в серверній системі. В результаті сьогодні віртуальні помічники не можуть поєднувати навички або перенести контекст однієї взаємодії у наступні.

Минулого року Microsoft придбала компанію Semantic Machines, в якій працює кілька провідних міжнародних фахівців з діалогового ІІ. Разом з дослідниками Microsoft створено нову революційну технологію діалогового ІІ, яка ляже в основу нового класу багатооборотних, мультидоменних та багатокомпонентних рішень. Технологія збільшує пам'ять від рівня до рівня, дозволяючи вам досягати високих результатів. Вона перетинає межі можливостей, з'єднуючи бекенд-сервіси як усередині Microsoft, так і за її межами. Вона націлена на майбутнє, де кожна компанія має свої агенти з власним унікальним контекстом, так само, як у них сьогодні є свої власні веб-сайти та програми, де ці агенти можуть безперешкодно взаємодіяти. Цей новий діалоговий двигун буде інтегрований в Cortana і стане доступним розробникам в Bot Framework, а також в інших середовищах Azure і не тільки, забезпечуючи роботу діалогових систем в нашій компанії та в екосистемі партнерів.

Microsoft оголосив про вихід сервісу Microsoft Graph data connect, який поєднує дані про продуктивність із власною бізнес-аналітикою організації, роблячи це безпечно та з можливістю масштабування.

Microsoft Graph дозволяє організаціям встановити контроль над власними даними, збираючи їх разом безпечно, відповідно до всіх вимог законодавства та отримувати докладну аналітичну інформацію про ефективні методи роботи.

Microsoft оголосив про вихід у широкий доступ рішення Microsoft Search. Замовники одержують доступ до нього вже зараз. Колективні знання вашої організації - це один з найпотужніших інструментів, і Microsoft Search забезпечує можливість підключитись до нього, не відволікаючись від роботи. Ви знайдете пошуковий рядок на тому самому місці у всіх сервісах Microsoft 365, які ви використовуєте щодня, у тому числі таких, як Office, SharePoint, OneDrive, Outlook, Windows та Bing.

У взаємодії з Microsoft Graph, сервіс Microsoft Search допоможе вам знаходити відповідних людей, контент, команди у всіх сервісах Microsoft 365, коли і де б вони вам не знадобилися — від робочого столу вашого комп'ютера до мобільного пристрою.

Коли зустрічі та термінові запити змінюють один одного в режимі нон-стоп, буває складно зберігати концентрацію, щоб виконувати роботу на найвищому рівні. Цього літа Microsoft запускає попередній перегляд нових можливостей Microsoft 365, щоб допомогти вам пріоритизувати завдання — у вашому календарі з'явиться можливість виділяти час для занурення у роботу без відволікаючих чинників. За допомогою Microsoft Graph такі сервіси, як Microsoft Teams, автоматично захистять ваші заплановані періоди концентрації, блокуючи повідомлення, щоб ви могли працювати, ні на що не відволікаючись. А щоб допомогти вам встановити такі тимчасові відрізки, My Analytics запропонує план занурення в роботу, що автоматично підлаштовується під ваш розклад.

Швидкість має вирішальне значення у світі. Вже сьогодні розробники можуть створювати Actionable Messages для мобільної версії Outlook за допомогою Adaptive Cards в Outlook. Actionable Messages дозволяють робити різні дії, без необхідності перемикатися між програмами, тим самим прискорюючи виконання завдань. З Actionable Message ви можете затверджувати звіти, відкривати доступ до документа, відповідати на опитування прямо з вашої поштової скриньки. Крім того, тепер ви можете віртуально "поплескати колегу по плечу" за допомогою вбудованої функції згадки (@mention) у документі Word - дати завдання, поставити запитання або запитати інформацію про результати роботи, не виходячи з документа. Шукайте вбудовану функцію згадки в Word Online наприкінці цього літа.

У всіх сервісах Microsoft 365 використовується ІІ, щоб допомогти вам стати продуктивнішими, розширюючи ваші можливості. Microsoft представив Ideas in Word — доступний кожному користувачеві редактор з функціями ІІ в хмарі. Ideas слідує за вами, коли ви пишете, пропонуючи інтелектуальні підказки, щоб зробити ваш текст більш лаконічним та інклюзивним. Технології машинного навчання дозволяють сервісу давати рекомендації щодо зміни складних фраз. Крім цього, Ideas допоможе і під час читання документів, надаючи дані про розрахунковий час читання, виділяючи ключові пункти та розшифровуючи акроніми на основі даних із Microsoft Graph. Попередня версія Ideas з'явиться у червні у веб-версії Word.

Інші новини