+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft: багатофакторна автентифікація (МФА) допомагає захистити облікові записи від багатьох типів атак

Microsoft: багатофакторна автентифікація (МФА) допомагає захистити облікові записи від багатьох типів атак

У хмарних сервісах Microsoft щодня відбувається близько 300 млн спроб шахрайського входу до облікових записів. Багатофакторна автентифікація може допомогти захистити облікові записи від багатьох типів атак.

За словами фахівців з Microsoft, користувачі, які включили багатофакторну автентифікацію для своїх облікових записів, в результаті блокують 99,9% автоматичних атак. Рекомендація поширюється не тільки на облікові записи Microsoft, але й на будь-який інший профіль, веб-сайт або онлайн-сервіс. Якщо постачальник послуг підтримує багатофакторну аутентифікацію, Microsoft рекомендує використовувати її незалежно від того, чи вона є чимось простим, як одноразові SMS-паролі або розширені біометричні рішення.

За словами дослідників з Microsoft, такі старі поради, як «ніколи не використовуйте пароль, який будь-коли був скомпрометований» або «використовуйте дійсно довгі паролі», останніми роками не дуже допомагають. В даний час кіберзлочинці мають у своєму розпорядженні різні методи, що дозволяють отримати облікові дані користувачів, і в більшості випадків пароль та його складність не мають значення.

Від постійних спроб шахрайського входу захистить включення багатофакторної автентифікації. Вона не зможе заблокувати лише 0,1% атак, у ході яких кіберзлочинці використовують технічні рішення для захоплення токенів МФА, але вони трапляються вкрай рідко.

Інші новини

Найкраща ціна