+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft інтегрувала віртуального помічника «Кортану» у Skype

Microsoft оголосила про доступність віртуального помічника «Кортану» у Skype на платформах iOS та Android. Першими новинку матимуть змогу випробувати жителі США.

Завдяки контекстному аналізу повідомлень у чаті «Кортану» зможе запропонувати користувачеві корисну інформацію, наприклад, найближчий ресторан або найзручніший сеанс фільму. Це спростить спілкування, т.к. дозволить не перемикатися між різними програмами для пошуку потрібних даних. Крім того, «Кортан» допоможе підтримати розмову, надаючи варіанти відповіді, що дозволить швидко і легко реагувати на будь-які повідомлення, не використовуючи клавіатуру.

Помічник допомагає спланувати день. Він визначає, коли людина говорить про майбутні події або зустрічі і вносить нагадування в календар, який відображається на всіх пристроях користувача, оснащених цифровим помічником Кортана.

Тепер з Кортана можна поговорити безпосередньо, спеціально для цього в Skype з'явився окремий чат, у якому помічник зможе відповісти на всі термінові запитання користувача, такі як погода чи ім'я провідного актора у фільмі.

Інші новини

Найкраща ціна