+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft має серйозні наміри щодо Project xCloud

Microsoft має серйозні наміри щодо Project xCloud

Microsoft має серйозні наміри щодо Project xCloud, і під час фестивалю X019 минулого тижня компанія оголосила, що до програми раннього доступу потокового сервісу було додано більше 50 ігор. Одним із головних конкурентів служби, очевидно, є Google Stadia. Але Microsoft, схоже, не надто це турбує.

«Ми більше зосереджені на клієнтах і тому, що ми можемо зробити для них, ніж обертаємось на інших, - сказав корпоративний віце-президент хмарних ігор Microsoft. — Ми дійсно вважаємо, що ключовими компонентами є три C — контент [content], спільнота [community] та хмара [cloud]. У нас є феноменальна першокласна хмара Azure, 54 регіони в 30 або 40 країнах... її поширення є неймовірним багатством. У нас є бібліотека контенту як внутрішніх, так і сторонніх студій у підписці Game Pass. І у нас вже є яскрава розрахована на багато користувачів спільнота».

Глава Project xCloud додав, що необхідні 4 елементи для того, щоб його конкуренти досягли успіху.

«Будь-якій компанії, яка хоче бути успішною в потоковому просторі, я вважаю, знадобляться значні інвестиції, історія, спадщина, успіх у всіх трьох із цих елементів одночасно і об'єднання їх у правильному напрямку, — додав він. — Мені подобається наше становище».

Інші новини

Найкраща ціна