+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft і SAP SE оголосили про укладання масштабної партнерської угоди щодо спільного просування на ринок продуктів SAP S/4HANA та SAP Cloud Platform у хмарі Microsoft Azure

Microsoft та SAP SE оголосили про укладення масштабної партнерської угоди щодо спільного просування на ринок продуктів SAP S/4HANA та SAP Cloud Platform у хмарі Microsoft Azure

SAP SE та Microsoft оголосили про укладення масштабної партнерської угоди “Embrace” щодо спільного просування на ринок продуктів SAP S/4HANA та SAP Cloud Platform у хмарі Microsoft Azure – від розробки концепції до організації продажів. Його мета – спростити всі етапи модернізації та розгортання платформ.

Це стратегічне партнерство дозволить SAP та Microsoft разом із глобальною мережею системних інтеграторів пропонувати комплексні рішення з еталонними архітектурами, дорожніми картами та перевіреними ринковими стратегіями переходу в хмару. У рамках цього підходу Microsoft пропонуватиме компоненти SAP Cloud Platform разом із Azure. Це дозволить користувачам SAP ERP та SAP S/4HANA легко перейти з локальних серверів у глобальну хмару.

«Нове партнерство призведе до зниження складності переходу на SAP S/4HANA у хмарі та мінімізації витрат, — сказала глава SAP. — Об'єднуючи можливості SAP та Microsoft, ми надаємо замовникам підтримку одразу двох лідерів галузі, дозволяючи впевнено та ефективно впроваджувати інтелектуальні технології на підприємствах».

«Рішення SAP віддати перевагу Microsoft Azure суттєво зміцнює відносини між нашими компаніями і свідчить про взаємну зацікавленість у розвитку хмарної екосистеми, — сказав виконавчий віце-президент Microsoft Worldwide Commercial Business. — Ці новини також відображають наше прагнення ставити на перше місце інтереси замовників та підтримувати їхню хмарну трансформацію. Саме цим прагненням Microsoft керується у всьому - від партнерських угод до розробки інноваційних продуктів. Це виводить спільний продаж на абсолютно новий рівень».

Опираючись на найкращий індустріальний досвід та еталонні архітектури SAP, сприятиме міграції в хмару Microsoft Azure замовників, які використовують локальні рішення SAP ERP та SAP S/4HANA. Сюди входять нові розгортання та переклад існуючих користувачів SAP HANA Enterprise Cloud на інфраструктуру, що гіпермасштабується. При цьому SAP, як і раніше, пропонуватиме споживачам вибрати рішення, яке найбільше відповідає вимогам їхнього бізнесу.

Особливо, проект “Embrace” пропонує замовникам: спрощений перехід з локальних версій SAP ERP на SAP S/4HANA для користувачів інтегрованих продуктів та промислових рішень. Пропозиції для галузевих ринків матимуть дорожню карту з переходу в хмара, включаючи єдину еталонну архітектуру та стратегію оптимізації впровадження; модель спільної підтримки для полегшення переходу. Комбінована модель підтримки Azure та SAP Cloud Platform, створена відповідно до запитів споживачів, допоможе полегшити перехід та покращити комунікацію із замовником; спільно розроблені стратегії виходу ринку, покликані максимально задовольнити потреби замовників. SAP, Microsoft та їхні партнери, системні інтегратори, спільно розробили дорожні карти щодо переходу до цифрового підприємства. Це дозволяє впорядкувати індустріальний підхід до використання продуктів та сервісів Microsoft, SAP та системних інтеграторів.

Інші новини