+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft і SAP поєднують зусилля для створення нових рішень для міграції в хмару

Microsoft та SAP об'єднують зусилля для створення нових рішень для міграції в хмару

Прагнувши спростити та модернізувати перехід клієнтів у хмару в рамках проекту Embrace, компанії SAP SE та Microsoft оголосили про укладення масштабної партнерської угоди щодо стратегії виходу на ринок — від розробки концепції до організації продажів — щоб прискорити впровадження клієнтами продуктів SAP S/ 4HANA та SAP Cloud Platform у хмарі Microsoft Azure.

Це взаємовигідне партнерство дозволить SAP та Microsoft разом із глобальною мережею системних інтеграторів пропонувати споживачам комплексні пакети рішень з уніфікованими еталонними архітектурами, дорожніми картами та перевіреними ринковими стратегіями, що дають чіткі орієнтири для переходу в хмару. У рамках цього проекту, що спрощує завдання клієнтів, Microsoft продаватиме компоненти SAP Cloud Platform разом з Azure. Ця унікальна пропозиція дозволить користувачам SAP ERP та SAP S/4HANA легко перейти з локальних серверів у загальнодоступну хмару.

«Нове партнерство призведе до зниження складності переходу на SAP S/4HANA у хмарі та мінімізації витрат клієнтів, — каже Дженніфер Морган, співдиректор SAP. — Об'єднуючи можливості SAP та Microsoft, ми надаємо клієнтам підтримку одразу двох лідерів галузі, дозволяючи впевнено та ефективно впроваджувати інтелектуальні технології на підприємствах».

«Рішення SAP віддати перевагу Microsoft Azure суттєво зміцнює відносини між нашими компаніями та свідчить про те, що обидві компанії зацікавлені у розвитку хмарної екосистеми, — каже Джадсон Альтхофф, виконавчий віце-президент Microsoft Worldwide Commercial Business. — Ці новини також відбивають наше прагнення ставити інтереси клієнтів на перше місце клієнтів та підтримувати їх хмарну трансформацію. Саме цим прагненням Microsoft керується у всьому - від партнерських угод до розробки інноваційних продуктів. Це виводить спільний продаж на абсолютно новий рівень».

SAP за допомогою Microsoft Azure розпочне переведення в хмару клієнтів, які використовують локальні рішення SAP ERP та SAP S/4HANA, спираючись на передові методи, еталонні архітектури та хмарні сервіси. Сюди входить майбутнє розгортання та міграція існуючих користувачів SAP HANA Enterprise Cloud за допомогою гіпермасштабованої інфраструктури. Однак SAP, як і раніше, пропонуватиме споживачам альтернативи, що дозволяють вибрати рішення, яке найбільше відповідає вимогам їхнього бізнесу.

Наприклад, проект Embrace у Microsoft Azure пропонує клієнтам:

  • Спрощений перехід з локальних версій SAP ERP на SAP S/4HANA для користувачів інтегрованих продуктів та промислових рішень. Пакети для галузевих ринків дадуть клієнтам із цільових індустрій дорожню карту для переходу в хмару з єдиною еталонною архітектурою та стратегією оптимізації застосування.
  • Модель спільної підтримки для полегшення переходу. Комбінована модель підтримки Azure та SAP Cloud Platform, створена у відповідь на запити споживачів, допоможе полегшити перехід та покращити взаємодію.
  • Спільно розроблені стратегії виходу ринку для задоволення потреб клієнтів. SAP, Microsoft та їхні партнери, системні інтегратори спільно розробили дорожні карти, що надають цифровим підприємствам рекомендовані рішення та еталонні архітектури для клієнтів. Це дозволяє узгодити підхід Microsoft, SAP та системних інтеграторів до роботі над продуктами, сервісами та методами, що застосовуються у різних галузях.

Інші новини