+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft і Samsung оголосили про розвиток довгострокового стратегічного партнерства в галузі інновацій

Microsoft та Samsung оголосили про розвиток довгострокового стратегічного партнерства в галузі інновацій

Microsoft та Samsung оголосили про розвиток довгострокового стратегічного партнерства в галузі інновацій у рамках заходу Galaxy Unpacked у Нью-Йорку, США. Його головна мета – дати можливість кожному досягти максимальної продуктивності завдяки інтеграції додатків та сервісів Microsoft у нові пристрої Samsung.

Починаючи з Samsung Galaxy Note10, найкращі у своєму класі продуктивні програми та сервіси Microsoft будуть інтегровані в продукти лінійки, включаючи функцію автоматичної синхронізації з ПК Link to Windows, OneDrive, Outlook, а також Word, Excel і PowerPoint. em>

«Ми раді новому розділу співпраці з Samsung, тому що прагнемо допомогти людям зробити їх роботу ефективнішою на будь-якому пристрої та в будь-який час. Союз наших інтелектуальних додатків із новими потужними пристроями Samsung робить це реальним», – зазначив Сатья Наделла, генеральний виконавчий директор Microsoft.

Швидка та зручна синхронізація телефону з ПК на Windows 10

Завдяки автоматичній та зручній синхронізації пристроїв тепер можна залишатися в робочому режимі без необхідності перемикання між ними, при цьому швидко отримуючи доступ до фото, текстових повідомлень та мобільних програм. Для цього достатньо підключити телефон до ПК на Windows 10 за допомогою функції Link to Windows на Galaxy Note10 або через програму Your Phone на комп'ютері. Більше не потрібно шукати телефон, щоб перевірити повідомлення, запланувати подорож до аеропорту або написати повідомлення.

Користувачі Galaxy Note10 також першими оцінять нову функцію Phone screen, яка дасть можливість працювати з вашими програмами телефону прямо на ПК, з використанням клавіатури та миші або сенсорного екрану. Тепер ви можете писати повідомлення, бронювати поїздку, переглядати стрічку друзів або замовляти вечерю на екрані комп'ютера, використовуючи програми телефону.

OneDrive – ваші фото та документи в безпеці та доступні на всіх пристроях 

Програма OneDrive забезпечує доступ до файлів, де б ви не знаходилися. Крім того, в нього вбудовані функції, що дозволяють ділитися файлами, зберігати їх у безпеці та зробити роботу з ними ще продуктивнішою. Наприклад, ви можете відкрити іншим користувачам доступ до ваших файлів та фотоальбомів для спільної роботи, а також сканувати та зберігати паперові документи, чеки та записи, а потім додавати до них позначки пальцем або стілус Samsung S. Galaxy Note10 стане першим смартфоном з інтеграцією OneDrive, а потім підуть і інші пристрої Samsung.

Ще більше мобільності з Outlook та Office

Щоб допомогти користувачам виконувати свої завдання у будь-який момент з будь-якої точки світу, топовий додаток з функціями поштової програми та календаря Outlook буде встановлений на Galaxy Note10. За допомогою Outlook ви зможете користуватися своєю електронною поштою, календарями, списками контактів та файлами в будь-якій з зручних вам програм — що допоможе заощадити час і сфокусуватися на тому, що дійсно важливо.

На Galaxy Note10 будуть також доступні Word, Excel та PowerPoint – знайомі всім потужні інструменти для створення та редагування документів. Тепер це так просто, як на ПК!

Новий Galaxy Book S з можливістю підключення Gigabit LTE

Samsung також представила новий Galaxy Book S, розроблений у співпраці з Microsoft та Qualcomm. Це новий ПК на базі Windows 10 із підключенням до хмари стандарту Gigabit LTE, функцією Touch-to-wake, процесором Snapdragon 8cx. Galaxy Book S буде доступний на деяких ринках вже цієї осені.

Програма Your Phone встановлена ​​на ПК з оновленою версією Windows від 10 жовтня 2018 року або пізнішою версією і доступна для завантаження для оновлення Windows від 10 квітня 2018 року або пізнішої версії. Потрібен обліковий запис Microsoft та смартфон з ОС Android 7.0+.

Для дзеркального відображення екрана телефону потрібний ПК на Windows 10, на якому інстальовано оновлення за травень 2019 р. Galaxy Note10 і ПК повинні бути підключені до однієї мережі Wi-Fi.

Інші новини