+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft і NVIDIA оголосили про технологічну співпрацю, орієнтовану на інтелектуальні сучасні обчислення

Microsoft та NVIDIA оголосили про технологічну співпрацю, орієнтовану на інтелектуальні сучасні обчислення

NVIDIA і Microsoft кілька днів тому оголосили про технологічну співпрацю, орієнтовану на інтелектуальні сучасні обчислення. Це, як стверджується, дозволить покращити логістику, системи «розумних» міст, функціонування складів тощо. Все це буде реалізовано за рахунок застосування штучного інтелекту.

Технічно це буде тісна інтеграція між хмарною платформою Microsoft Azure та апаратними рішеннями NVIDIA EGX. Зокрема, йдеться про використання платформи програм NVIDIA Metropolis для відеоаналітики. Її оптимізували для взаємодії з Microsoft Azure IoT Edge, системами машинного навчання Azure та іншими пристроями на базі GPU NVIDIA T4. Крім того, до справи підключилися OEM-виробники, включаючи Dell, Hewlett Packard Enterprise та Lenovo.

Як заявив засновник та генеральний директор NVIDIA Дженсен Хуанг (Jensen Huang), настав час інтелектуальних обчислень та систем на базі ІІ. Це дозволить поєднати трильйони інтелектуальних датчиків, сенсорів та інших кінцевих пристроїв. А генеральний директор Microsoft Сатья Наделла (Satya Nadella) зазначив, що корпораціям та підприємствам потрібна розподілена обчислювальна структура, яка працює у хмарі.

Інфраструктура NVIDIA Metropolis включає набір розробника програмного забезпечення NVIDIA DeepStream, який був прийнятий більш ніж 100 постачальниками програмного забезпечення для інтелектуального аналізу відео. Серед них AnyVision, DeepVision, IronYun, Malong та RealNetworks, які надають рішення для роздрібної торгівлі, виробництва та «розумних» міст.

Це дозволить створювати системи штучного інтелекту різного призначення та масштабу.

Інші новини

Найкраща ціна