+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft і KPMG оголосили про укладання 5-річного контракту, в рамках якого KPMG впроваджує для себе Microsoft 365 та Dynamics 365 у 153 країнах.

Microsoft та KPMG оголосили про укладення 5-річного контракту, в рамках якого KPMG впроваджує для себе Microsoft 365 та Dynamics 365 у 153 країнах

Microsoft і KPMG оголошили про укладання 5-річного контракту, в рамках якого одна з найбільших у світі аудиторських компаній розпочала масштабний процес цифрової трансформації. Вартість проекту складає $5 млрд.

KPMG домовилася про впровадження продуктів Microsoft 365 і Dynamics 365, якими користуватимуться 207 тис. співробітників у 153 країнах.

Крім того, компанія використовуватиме рішення Microsoft Azure і Azure AI як кращі технології, які ляжуть в основу глобальної хмарної платформи KPMG Clara. Очікується, що майбутня платформа допоможе KPMG розвинути нові можливості в області штучного інтелекту, кібербезпеки і роботизованої автоматизації процесів (RPA).

KPMG Clara є автоматизованою, гнучкою, інтелектуальною та масштабованою платформою, яка дозволяє професіоналам KPMG працювати розумніше, поєднуючи потужні можливості обробки даних та аналітики в одному інтерфейсі, одночасно дозволяючи клієнтам взаємодіяти в режимі реального часу з процесом аудиту.

KPMG Clara буде інтегруватися з Microsoft Teams, надаючи платформу для фахівців з аудиту для централізованого управління та безпечного обміну файлами аудиту, відстеження пов'язаних з аудитом дій та спілкування за допомогою чату, аудіо-відеоконференцій. Це допомагає спростити робочий процес аудиторів, забезпечуючи їм постійну синхронізацію в роботі та зв'язок із клієнтами.

У рамках своєї співпраці Microsoft та KPMG також спільними зусиллями запустить інкубатор, учасники якого займуться розробкою рішень для трансформації хмарного бізнесу, розумних робочих місць та розумної бізнес-аналітики. Зокрема, планується створення інструментів охорони здоров'я

Інші новини

Найкраща ціна