+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft і Hewlett Foundation готуються до створення некомерційної організації Cyber ​​Peace Institute, яка надаватиме допомогу постраждалим від кібератак

Microsoft і Hewlett Foundation готуються до створення некомерційної організації Cyber ​​Peace Institute, яка надаватиме допомогу постраждалим від кібератак

Microsoft і Hewlett Foundation готуються до створення некомерційної організації Cyber ​​Peace Institute, яка розкриватиме подробиці про небезпечні кібератаки та надаватиме допомогу постраждалим. За даними CyberScoop, організація Cyber ​​Peace Institute розпочне роботу вже в найближчі кілька тижнів.

Фахівці Cyber ​​Peace Institute будуть проводити розслідування та надавати аналітичну інформацію про масштабні кібератаки на цивільні цілі, оцінювати витрати та забезпечувати інструменти безпеки як окремих осіб, так і цілі компанії. Про це повідомляється в описі Cyber ​​Peace Institute, оприлюдненому на конференції B-Sides у Лас-Вегасі цього року.

Окрім Microsoft та Hewlett Foundation, до організації також увійдуть Facebook, Mastercard та Ford Foundation. Однак Cyber ​​Peace Institute не залежатиме від жодної компанії, яка займається його фінансуванням.

За словами джерела CyberScoop, Hewlett Foundation виділив інституту $5 млн на п'ять наступних років, а компанія Facebook пообіцяла $250 тис. Яку суму готові надати Microsoft і Mastercard, джерелу невідомо, проте вони також мають намір брати участь у фінансуванні організації.

Хоча загалом завдання інституту зрозумілі, його творці все ще працюють над уточненням усіх операцій та процедур. Наразі невідомо, звідки фахівці братимуть дані для аналізу, яким чином вони мають намір допомагати жертвам кібератак і скільки постраждалим вони зможуть надати реальну допомогу.

Інші новини