+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft та Enterprise Ethereum Alliance (EEA) допомагатимуть компаніям токенізувати активи

Microsoft та Enterprise Ethereum Alliance (EEA) допомагатимуть компаніям токенізувати активи

Enterprise Ethereum Alliance (EEA) та Microsoft об'єднали зусилля великих розробників блокчейнів у рамках нового проекту, щоб допомогти компаніям розробляти та випускати токени.

Представники EEA підкреслили, що в рамках цього проекту основне завдання альянсу – бути своєрідним майданчиком для ініціативи Token Taxonomy Initiative, в якій задіяні Ethereum, Hyperledger, Corda R3 та DAML Digital Asset. До учасників проекту Token Taxonomy входять Accenture, Banco Santander, Blockchain Research Institute, Clearmatics, ConsenSys, Digital Asset, EY, IBM, ING, Intel, J.P. Morgan, Komgo, Microsoft, R3, Web3 Labs та інші компанії.

Генеральний директор EEA Рон Реснік (Ron Resnick) пояснив, що по суті це складова структура, яка відкрита і доступна як технічним, так і іншим фахівцям. Ініціатива буде включати семінари, а також репозиторій GitHub, де результати та тестові дані можуть бути пов'язані з існуючими реалізаціями токенів у різних мережах блокчейнів, сказав Ресник.

«Ми робимо це для спільного блага. Стандартизація токенів у всіх мережах може стати ключем до однієї з найбільших економічних можливостей у сучасній історії».

Марлі Грей (Marley Gray), головний архітектор Microsoft, який вигадав цю ідею, пояснив, що натхнення для неї прийшло з двох напрямків. Насамперед він та його команда намагалися зрозуміти, як ліцензії на програмне забезпечення (традиційно складні голографічні ідентифікатори продуктів, які необхідно зареєструвати) можна токенізувати та імпортувати у смарт-контракти.

В той же час Грей сказав, що завдяки участі в активності, пов'язані з блокчейном при роботі з хмарною платформою Microsoft Azure та EEA, він часто спілкувався з різними галузевими консорціумами, які витрачають багато часу, намагаючись вирішити, як найкраще токенізувати різноманітні активи.

«Ідея полягає в тому, щоб проводити зустрічі робочих груп зацікавлених осіб для створення повного опису токена, який необхідний їхній компанії. При цьому якщо розроблений токен складається з компонентів багаторазового використання, інша група зможе використовувати ці компоненти для створення трохи іншого токена, не повторюючи всю роботу заново. Саме у цьому мета ініціативи».

Таким чином вийде щось на кшталт конструктора токенів, яким зможе користуватися навіть нетехнічний фахівець, щоб дати завдання розробникам. Ґрей сказав, що його команда вивчає варіанти використання GitHub, щоб вимоги бізнесу могли бути зіставлені зі збереженими метаданими та з конкретними реалізаціями блокчейну.

Інші новини