+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft та BMW оголосили про створення відкритої платформи BMW Open Mobility Cloud для реалізації голосового керування в автомобілі.

Microsoft та BMW оголосили про створення відкритої платформи BMW Open Mobility Cloud для реалізації голосового керування в автомобілі.

Microsoft і BMW оголошили про створення відкритої платформи, яка використовує штучний інтелект і машинне навчання для реалізації голосового керування в автомобілі.

Йдеться про систему BMW Open Mobility Cloud, яка має зробити розмови з автомобільними голосовими помічниками більш природними та персоналізованими.

Як приклад розробники наводять наступний діалог: під час поїздки автомобіль нагадує про необхідність проведення планового технічного огляду найближчим часом. Після цього комп'ютер пропонує вибрати дату, час та дилерський центр. Іншими словами, для запису на ТО водієві навіть не доведеться нікуди дзвонити.

Подібним чином можна буде керувати нагадуваннями в календарі — він синхронізуватиметься зі смартфоном і розбиратиметься з електронними листами, що входять. Автомобіль нагадає господареві про день народження друга і запитає, чи не хоче він забронювати столик у ресторані, що часто відвідувається.

У BMW і Microsoft кажуть, що компанії хочуть зруйнувати межу між голосовим помічником і автовласником, зробити розмову більш невимушеною. Водію не потрібно буде вибудовувати правильну пропозицію для того, щоб комп'ютер зрозумів команду. Він зможе розпізнати навіть пропозицію, побудовану на жаргонізмах.

У технологічну основу BMW Open Mobility Cloud покладено прискорювач Microsoft Virtual Assistant Solution Accelerator, який використовує хмарну інфраструктуру Azure і ІІ-функції, на кшталт Bot Framework і Cognitive Services.

Для BMW та Microsoft це не перша спільна робота. Німецький автовиробник використовує технологію Azure у своєму «розумному» голосовому помічнику Intelligent Personal Assistant, який встановлюється у машинах BMW з березня 2019 року.

Інші новини