+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft та Alphabet запустили навчальний курс для підготовки фахівців, здатних працювати на квантових комп'ютерах

Microsoft та Alphabet запустили навчальний курс для підготовки фахівців, здатних працювати на квантових комп'ютерах

Незважаючи на те, що створення повноцінних і стабільних комп'ютерів з квантовим процесором поки що лише знаходиться в перспективі, технологічні гіганти Microsoft і Alphabet вирішили готувати фахівців з квантових обчислень вже сьогодні. При цьому ставати великими вченими в галузі квантової фізики для таких фахівців буде необов'язково.

Курси за квантовими обчисленнями будуть платними, але при цьому відносно нетривалими. Очікуваний час проходження – від 16 до 24 навчальних годин. Початок курсу можна скуштувати безкоштовно вже сьогодні.

«Навчіться будувати квантові алгоритми з нуля з квантовим комп'ютером, що моделюється в вашому браузері, - йдеться в описі курсів. — Квантові обчислення є спробою технологічного прориву у криптографії та розробці лікарських препаратів за допомогою для машинного навчання. При цьому існує велика кількість недостовірної інформації про квантові обчислення, в якій легко заблукати».

Випускникам організатори курсів обіцяють повноцінні 100 рядків працюючого квантового коду за підсумками навчання.

«Ви знайдете свій шлях у світі квантової інформації, поекспериментуєте з плюсами та мінусами квантових схем і напишете свої перші 100 рядків квантового коду, залишаючись у блаженному незнанні про детальну квантову фізику» , - додають організатори курсів.

Інші новини