+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft Excel почав надавати дані про акції та курси валют у реальному часі

Microsoft Excel почав надавати дані про акції та курси валют у реальному часі

Microsoft повідомила про початок співпраці з американською біржею Nasdaq і постачальником фінансових даних Refinitiv, щоб надавати дані про акції та курси валют в електронних таблицях Excel в режимі реального часу.

Тепер користувачам буде зручніше складати таблиці з фінансовими даними: вони зможуть вставляти їх відразу в комірки таблиці та легко використовувати їх у формулах. Крім іншого, у формулах можна враховувати такі параметри, як вартість, 52-тижневий мінімум і максимум, зміна вартості у числовому та процентному співвідношенні, капіталізація та інші індекси, які оновлюються в реальному часі.

У рамках розширення «Акції» Excel також забезпечує оновлення ширшого спектра даних, включаючи курс біткоїни, облігації, іноземну валюту, інформацію про діяльність компанії, пайові інвестиційні фонди та інші індекси. Старший віце-президент і керівник відділу стратегічного партнерства Nasdaq вважає, що простий доступ до фінансової інформації дозволить користувачам оперативніше реагувати на зміни свого фінансового портфеля та спростить вхід на ринок для інвесторів-початківців.

Будь-який, хто цікавиться фінансовою інформацією, потребує швидких та надійних даних для того, щоб орієнтуватися на сучасних складних та швидкозмінних світових ринках, — зазначає керівник глобального підрозділу Refinitiv

Функція вже доступна всім користувачам хмарного сервісу Office 365 і локальної версії Excel. Microsoft стверджує, що "це тільки початок". Користувачі незабаром отримають доступ до даних за минулі місяці та до функції автоматичного оновлення цін кожні кілька хвилин. Також компанія опублікувала навчальний шаблон та коротку інструкцію для роботи з інструментом «Акції»

Microsoft Excel — програма для роботи з електронними таблицями, створена корпорацією Microsoft для Microsoft Windows і Mac OS. Вона надає можливості економіко-статистичних розрахунків, графічні інструменти та мову макропрограмування VBA (Visual Basic для додатків). Microsoft Excel входить до складу Microsoft Office і на сьогоднішній день Excel є одним з найбільш популярних додатків у світі.

Інші новини