+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft Edge на базі Chromium отримав функцію голосового читання веб-сторінок

Microsoft Edge на базі Chromium отримав функцію голосового читання веб-сторінок

Функція голосового читання текстів повертається в новому збиранні Microsoft Edge на базі движка Chromium. В останніх збірках каналів Dev та Canary з'явилася функція читання веб-сторінок вголос. Однак для роботи тепер застосовуються нейромережі, хмарна обробка та інші сучасні методи.

Іноді можна забути, що текст читає робот, хоча неправильні наголоси та неприродні паузи все ж таки присутні. При цьому доступні 24 голоси та 21 мова. Однак природне звучання є англійською, китайською, німецькою та італійською. Вони працюють на основі нейромереж та показують найкращі результати.

Якість звуку забезпечує покращений бітрейт, а доступ розробникам надається через API JavaScript SpeechSynthesis. Це означає, що будь-яка веб-додаток для перетворення тексту на мовлення може використовувати голоси для створення якіснішого та «людського» звучання. Щоправда, працює це поки що лише в новій версії Microsoft Edge, оскільки розробка заснована на Microsoft Cognitive Services. При запуску робот читає все, що трапляється на сторінці. Для читання певного тексту потрібно просто виділити його.

Для використання цієї можливості потрібно завантажити Microsoft Edge останньої версії на офіційному сайті. Нагадаємо, що це поки що рання версія програми, тому в ній можливі помилки. Використовувати її щодня не рекомендується.

Інші новини

Найкраща ціна