+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft Edge Insider Bounty Program – Microsoft виплатить до 30 тис. доларів за знайдені вразливості

Microsoft Edge Insider Bounty Program - Microsoft виплатить до 30 тис. доларів за знайдені вразливості

Microsoft випустила першу бета-версію (beta preview) нового складання браузера Edge, заснованого на движку Chromium і оголосила про запуск нової програми винагороди «Microsoft Edge Insider Bounty Program» для фахівців у галузі кібербезпеки, серйозно мотивуючи їх і серйозно мотивуючи їх.

На думку Microsoft, до моменту виходу нового офіційного релізу браузера Edge (Chromium-based), цей програмний продукт повинен бути максимально захищений для користувачів і позбавлений уразливостей у коді.

Причому, в Microsoft заявили, що таким чином прагнуть доповнити програму винагороди Chrome Vulnerability Reward Program, тому за будь-яку знайдену вразливість, яка буде відтворюватися в останньої версії браузера Edge, але в Chrome не буде відтворюватися, так само буде заслужено оплачена, згідно з таблицею винагород нижче.

Нова програма винагороди "Microsoft Edge Insider Bounty Program" буде працювати разом з існуючою програмою винагороди "Microsoft Edge (EdgeHTML) на Windows Insider Preview bounty program".

За програмою винагороди «Microsoft Edge Insider Bounty Program» будуть прийматися вразливості, знайдені в новій збірці браузера Edge, які відтворюються в останніх версіях Windows (включаючи Windows 10, Windows 7 SP1 або Windows 8.1) або MacOS .

За знайдену серйозну вразливість у новому браузері Edge (Chromium-based) у Microsoft готові виплатити грошову винагороду у розмірі від $1000 до $30000.

А ось задля знайдених уразливостей у попередній версії браузера на На основі EdgeHTML у Microsoft готові розлучитися із сумою вдвічі менше — від $500 до $15000.

У 2020 році Microsoft планує замінити класичний браузер Edge, який постачається з Windows 10, на новий, створений на базі Chromium.

Зараз стала доступна публічна бета-версія нового браузера Edge для всіх платформ, що підтримуються: Windows 7, Windows 8.1 і Windows 10, а також для Mac.

Ця бета-версія Edge (Chromium-based) все ще є попереднім випуском програмного забезпечення, проте вона вже «готова для повсякденного використання»

У Edge (Chromium-based) також є ряд функцій, яких немає в браузері Google, у тому числі:
— можливість перетворення тексту на мову, що дозволяє читати вміст веб-сайтів;
— блокування відстеження з боку ресурсів;
— можливість налаштування нових вкладок;
— магазин розширень Microsoft Edge Insider для розширень (також підтримується Google Chrome Web Store);
— режим сумісності з Internet Explorer 11.

За даними Microsoft, бета-версії браузера оновлюватимуться кожні шість тижнів.

Очікується, що фінальна збірка Edge (Chromium-based) може з'явитися не раніше кінця 2019 року або початку 2020 року.

Інші новини