+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft Edge для Android отримала режим картинки (Picture-in-Picture)

Microsoft Edge для Android отримала режим картинка в картинці (Picture-in-Picture)

Microsoft оновила браузер Edge для Android до версії 42.0.22.3726. Поки що це бета-версія, яка отримала одну нову функцію. У новому збиранні з'явилася можливість підтримки режиму «картинка в картинці». Щоправда, вона працює на смартфонах з Android Oreo та вище.

Ця технологія дозволяє згорнути повноекранне відео у кут екрана, не закриваючи його. Або можна згорнути браузер, не припиняючи відтворення. При цьому зазначається, що на деяких смартфонах відтворювалося відео, проте фонового звуку не було. Можливо, причина в бета-версії браузера або особливостях конкретної моделі. Поки що складно це сказати напевно.

Користувачі можуть скачати програму Edge для Android за посиланням з Play Маркет. Зазначимо, що така нагода вже є у багатьох браузерах, тому її поява в мобільній версії Microsoft Edge не повинна дивувати нікого.

При цьому зазначимо, що поки що розробники продовжують використовувати старий движок для мобільної версії веб-браузера. А ось на робочих столах (Windows 10 і macOS) вже є версії Canary і Dev на базі двигуна Chromium. Можливо, у Редмонді хочуть спочатку випустити реліз на цих платформах, а потім уже братися за мобільні версії.

Так чи інакше, але компанія продовжує розробляти нові версії браузера та активно веде експансію на Android. З огляду на фіаско з власною мобільною ОС, це найбільш логічний варіант.

Інші новини