+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft Edge Beta для всіх підтримуваних версій Windows та macOS

Microsoft Edge Beta для всіх підтримуваних версій Windows та macOS

Microsoft повідомив про бета-випуск нової версії Microsoft Edge для всіх підтримуваних версій Windows і macOS. Microsoft прагне поліпшити сумісність та продуктивність Microsoft Edge для клієнтів і зменшити фрагментацію інтернет-простору для всіх веб-розробників. З самого початку Microsoft допомагає співтовариство — завдяки вашим відгукам Microsoft швидко розвиваємося. До теперішнього часу Microsoft зафіксував понад 1 млн завантажень попередніх збірок для всіх підтримуваних версій Windows і Mac і отримав понад 140 тис. відгуків. Дякую!

Beta Channel – це третій та фінальний канал для попередніх версій перед запуском нової версії. Публікуючи бета-випуск, Microsoft залишається вірною своїм цілям. високої якості продукту та зручності перегляду веб-сторінок. У Beta Channel доступні найбільш стабільні зборки, оскільки нові функції додаються до нього тільки після того, як вони проходять контроль якості: спочатку на каналі Canary, а потім Dev. Нові версії на каналі Beta публікуються приблизно кожні 6 тижнів, також доступні періодичні проміжні оновлення для виправлення помилок та покращення безпеки.

Microsoft Edge все ще знаходиться на етапі preview, але сьогоднішня версія Microsoft Edge вже готова для повсякденного використання. У ній ви побачите нові можливості персоналізації, а також підтримку 14 мов. Завдяки новим функціям налаштування нових вкладок ви можете вибрати варіант їх відображення - Focused (сфокусований), Inspirational (надихаючий) або Informational (інформаційний). Можна також встановити темну тему або додати улюблені розширення з Microsoft Edge Insider Addons або з інших інтернет-магазинів розширень на платформі Chromium.

Ви можете персоналізувати взаємодію з Microsoft Edge, заборонивши відстеження своєї активності, щоб веб-сайти, які ви не відвідуєте, не могли вас відстежити. Сьогодні ця функція вимкнена, але ви можете включити її в бета-версіях. Після її включення виберіть один із трьох рівнів конфіденційності — базовий (Basic), збалансований (Balanced) та суворий (Strict). Інші функції, представлені на конференції Build 2019, будуть додані до бета-каналу в найближчі місяці. Collections можна протестувати вже сьогодні на каналі Canary.

Microsoft Edge для бізнесу став ще кращим

На конференції Build було представлено багато функцій для корпоративних клієнтів, вже доступних у каналі Beta, у тому числа:

  • Інтеграція Microsoft Search з Bing для скорочення часу на пошук завдяки інтелектуальному об'єднанню співробітників, документів, сайтів, робочих місць та бесід в організації.
  • Режим Internet Explorer, що усуває незручності при перегляді веб-сторінок у двох різних браузерах, - тепер завдяки режиму сумісності Internet Explorer 11 з Microsoft Edge користувачам буде зручно переглядати різні веб-сторінки. Ця функція буде корисною для 60% організацій по всьому світу, які використовують IE поряд з іншим браузером.
  • Application Guard у Windows Defender дозволяє ізолювати ненадійні сайти, зазначені адміністратором підприємства, для захисту під час перегляду веб-сторінок співробітниками компанії.

Інші функції, такі як нова вкладка для підприємств, незабаром з'являться на каналах Canary та Dev.

Програма Security Bounty Program для бета-випуску Edge

Одночасно із сьогоднішнім бета-випуском ми оголошуємо про додавання каналів Beta та Dev до програми заохочення користувачів Security Bounty Program. Пропонуємо фахівцям взяти участь у пошуках – повідомляйте нам про будь-які серйозні вразливості у цих каналах. У разі їх підтвердження, ми гарантуємо винагороду в розмірі до 30 тис. доларів США. Детальніше читайте у блозі MSRC.

Підтримка Chromium

Ми продовжуємо активно підтримувати спільноту Chromium. Наразі ми вже внесли понад 1 тис. виправлень у проект Chromium і плануємо продовжувати активну участь у житті спільноти, спільними зусиллями підвищуючи зручність Інтернету для всіх.

Настав час оцінити пробну версію! Завантажте Microsoft Edge Beta сьогодні.

Для корпоративних замовників наступна версія Microsoft Edge буде представлена ​​збірками на каналі Beta або Dev. Перевіряйте вкладку для корпоративних клієнтів на сайті для учасників програми попередньої оцінки Microsoft Edge, завантажуйте збірки та тестуйте їх у своїй організації.

Якщо ви надаєте перевагу тестуванню бета-версії, відвідайте сайт Microsoft Edge Insider, щоб дізнатися більше і завантажити збірки. Ваші відгуки допомагають нам розвивати Microsoft Edge, і нам цікаво знати вашу думку.

Інші новини