+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft доповнила публікацію про вимоги до Windows та WSUS щодо підтримки SHA-2

Microsoft доповнила публікацію про вимоги до Windows та WSUS щодо підтримки SHA-2

Microsoft доповнила свою лютневу публікацію про вимоги до Windows і WSUS щодо підтримки SHA-2 вельми незвичайним повідомленням. Відповідно до повідомлення під назвою «BitLocker не може шифрувати жорсткі диски через аварійне завершення роботи сервісу в процесі svchost.exe в Windows 7 або Windows Server 2008 R2», користувачі повинні встановити, здавалося б, зовсім стороннє оновлення KB 3133977. Тобто, раніше Щоб запустити нову інсталяцію Windows 7 із резервних копій, потрібно спочатку встановити оновлення для BitLocker, незалежно від того, використовується він чи ні.

У повідомленні описано три умови, за яких у користувачів можуть виникнути проблеми:

Використання засобу встановлення для чистої інсталяції Windows 7 з використанням образу (скоріше за все, створеного DISM), кастомізованого за допомогою оновлень;

Запис образа Windows 7 безпосередньо на диск без використання засобів інсталяції;

Встановлення образу з підтримкою SHA-2, що викликає збій у завантаженні системи та помилку 0xc0000428: «Windows не може підтвердити справжність цифрового підпису для цього файлу. Під час недавніх змін в апаратному або програмному забезпеченні могли бути встановлені файли з недійсним або пошкодженим підписом, або це може бути шкідливим програмним забезпеченням з невідомого джерела».

Вирішення проблеми в кожній ситуації різне, але в усіх випадках рекомендується спочатку встановити патч для BitLocker.

Інші новини