+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft додала до Excel функцію спільного редагування документів у режимі реального часу

Microsoft додала до Excel функцію спільного редагування документів у режимі реального часу. Тепер відразу кілька користувачів можуть працювати з однією електронною таблицею, і при цьому всі зміни автоматично синхронізуватимуться і додаватимуться в режимі реального часу.

Функція доступна для документів, збережених у OneDrive, OneDrive для бізнесу або на SharePoint.

Компанія вважає це великим кроком на шляху до того, щоб віддалена робота стала такою ж зручною та комфортною, як і робота в офісі. Завдяки спільному редагуванню в Excel, користувачі зможуть легко дізнатися, хто ще працює над документом, і відразу реагувати на зміни.

На додаток до функції спільного редагування в Excel, Microsoft анонсувала підтримку автозбереження у Word, Excel та PowerPoint для передплатників Office 365, які зберігають документи на OneDrive та SharePoint.

Раніше ці можливості були доступні лише учасникам програми Office Insider, але зараз усі користувачі можуть застосовувати їх. Тепер незалежно від того, чи працює з документом одна людина або кілька одночасно всі останні зміни автоматично зберігаються у хмарі.

Інші новини