+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft додала нову функцію до браузера Edge

Microsoft додала нову функцію в браузер Edge

Microsoft додала в браузер Edge нову функцію, яка дозволяє користувачам додавати до колекцій знімки екрана, зроблені за допомогою інструменту Web Capture. Експериментальна функція зараз розгортається для деяких інсайдерів канарського каналу.

У минулому році Microsoft Edge представила інструмент Web Capture, що дозволяє користувачам робити скріншоти веб-сторінок без будь-яких сторонніх програм. Наразі інструмент дозволяє користувачам лише переглядати, копіювати, публікувати або коментувати скріншоти, і незабаром він також зможе додавати їх до колекцій. Збережені зображення синхронізуватимуться з усіма пристроями, на яких користувач увійшов за допомогою одного облікового запису Microsoft.

Інсайдери Microsoft Edge Canary можуть отримати доступ до цієї опції, перейшовши до розділу «... » у верхній частині екрана та вибір параметра Веб-захоплення. Зробивши знімок екрана, виберіть параметр "Позначка захоплення", а потім натисніть кнопку "Додати до колекцій", щоб зберегти його в існуючій або новій колекції.

Microsoft Edge Canary також нещодавно отримала функцію під назвою «Режим продуктивності» та меню дій для вкладок.

Інші новини

Найкраща ціна