+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft Designer – представлений сервіс Microsoft 365 для створення зображень за текстовим описом

Microsoft Designer – представлений сервіс Microsoft 365 для створення зображень за текстовим описом

Microsoft представив сервіс Designer, що є частиною Microsoft 365 і призначений для створення зображень текстового опису. Основою нового інструменту для творчості стала нейромережа DALL-E. За допомогою Microsoft Designer користувачі можуть легко створювати пости для соцмереж, листівки, запрошення та інші зображення.

"У Designer ви можете просто описати зображення, яке хочете побачити, і додаток зробить всю роботу за вас, створивши щось унікальне" , - йдеться в повідомленні Microsoft.

Сервіс інтегрований із нейромережею DALL-E 2 від OpenAI, яка генерує картинки за текстовим описом та редагує вже готові. Наприклад, на сайті вказано, що користувачі можуть ввести опис зображення або дизайну, а потім використовувати його у проекті. У сервісі також будуть доступні готові шаблони, зображення та фігури для створення дизайну.

Designer також буде доступний користувачам браузера Microsoft Edge, завдяки чому пости для соцмереж можна буде створювати прямо в інтернет-браузері без необхідності використання додаткового програмного забезпечення. Користувачі можуть аналогічно створювати зображення за допомогою інструмента Image Creator у пошуку Bing, оскільки він працює на основі тієї ж нейромережі, що і Designer. Доступ до нього можна отримати через пошукову систему Microsoft або шляхом натискання кнопки Image Creator на бічній панелі Edge.

На додаток Microsoft додала до пакету програм Office 365 інструмент для редагування відео Clipchamp. З його допомогою можна швидко поєднати ролики, додати звук та різні ефекти. Програма доступна в рамках підписки Microsoft 365 і Windows 11. Відеоредактор Clipchamp також доступний у вигляді онлайн-інструменту.

Також розробники Microsoft запустили новий веб-сайт Microsoft Create, доступний всім бажаючим. Відвідувачі цього ресурсу можуть створювати графічні зображення, відео та інший цифровий контент. Для початку роботи можна використовувати шаблони та інші інструменти, що допоможуть створити щось унікальне.

Інші новини