+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft Azure Sphere отримала додаток у вигляді Linux SDK із Visual Studio Code

Microsoft Azure Sphere отримала додаток у вигляді Linux SDK з Visual Studio Code

Microsoft Azure Sphere – комплексне рішення для забезпечення безпеки Інтернету речей, що включає апаратні засоби, операційну систему та хмарні компоненти, яке допоможе вам впевнено впроваджувати інновації.

Вийшла нова попередня версія Microsoft Azure Sphere під номером 19.11, яка отримала доповнення у вигляді Linux SDK з Visual Studio Code.

Як зазначається, це поки що попередня версія, яка за умовчанням підтримує тільки Ubuntu 18.04 LTS. Хоча за ідеєю можливий запуск на інших дистрибутивах і версіях Ubuntu. Стверджується, що розробник зможе після встановлення створювати, розгортати та налагоджувати програми Azure Sphere у Linux, використовуючи або командний рядок, або Visual Studio Code.

Принаймні так має бути бути. Насправді ж для повноцінної роботи система поки що підходить слабо. Адже навіть установку потрібно проводити з sudo, хоча Microsoft послужливо надає скрипт для завантаження та встановлення SDK. А після кожного перезавантаження доведеться запускати окремий скрипт для підключення до платформи налагодження.

Крім того, для роботи будуть потрібні CMake та Ninja. А для Visual Studio Code доведеться завантажувати розширення Azure Sphere з Marketplace. Загалом система поки що недопрацьована, але в перспективі виглядає багатообіцяюче.

НMicrosoft Azure Sphere представили торік. Тоді компанія оптимістично обіцяла випустити готові IoT пристрої до кінця поточного року, але, очевидно, це відбудеться в 2020-му. Також нагадаємо, що, за чутками, Microsoft готовить ще одну IoT-систему, але вже на базі Windows 10X. А ще в Редмонді свого часу розробили Windows 10 Core, яку можна запускати на Raspberry Pi.

Інші новини

Найкраща ціна