+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft Azure Container Networking team анонсувала Retina – хмарну платформу спостереження за мережею контейнерів

Microsoft Azure Container Networking team анонсувала Retina – хмарну платформу спостереження за мережею контейнерів

Microsoft Azure Container Networking представила Retina, хмарну платформу спостереження за мережею контейнерів, яка дозволяє користувачам, адміністраторам і розробникам Kubernetes візуалізувати, спостерігати, налагоджувати та аналізувати трафік робочого навантаження Kubernetes незалежно від мережевого інтерфейсу контейнерів (CNI). , операційна система (ОС) та хмара. Microsoft Azure Container Networking рада представити Retina як репозиторій з відкритим вихідним кодом , який допомагає вирішувати мережеві завдання, пов'язані з DevOps і SecOps, для ваших кластерів Kubernetes

Хмарні технології, такі як Kubernetes, спростили створення додатків, які можуть працювати будь-де. У той же час багато програм стали більш складними, і керувати ними в хмарі стає все складніше. Оскільки компанії створюють хмарні програми, що складаються з взаємопов'язаних сервісів, а потім розгортають їх у кількох публічних хмарах, а також у своїй приватній інфраструктурі, спостереження за мережею, усунення несправностей та налагодження стають дедалі важчими.

Завдяки можливостям розширеного фільтра пакетів Berkley (eBPF) тепер можна пропонувати дієву інформацію про мережу, у тому числі про те, як взаємодіють контейнеризовані мікросервіси, і робити це ненав'язливо, без будь-яких змін у додатках — це саме те, що пропонує Retina. досягати. Retina допоможе демократизувати спостереження за мережею та усунення несправностей, по-новому зосередивши увагу на досвіді розробників додатків. Retina надає розробникам прості способи спостереження та усунення таких проблем у своїх додатках, як втрата пакетів та затримка, не турбуючись про складнощі базової мережевої інфраструктури та перетворення.

Грунтуючись на позитивному досвіді роботи у спільноті з eBPF та Cilium, Microsoft Azure Container Networking team раді розвивати ці відносини та більш тісно взаємодіяти з великою кількістю спільнот. Microsoft Azure Container Networking team вважаємо, що, відкривши Retina для спільноти, зможемо отримати вигоду з інформованого зворотного зв'язку, інноваційних ідей та спільних зусиль, які допоможуть покращити та розширити можливості Retina.

Рішення та можливості Retina

Маючи великий досвід управління кількома мережевими службами контейнерів для служби Azure Kubernetes (AKS), Microsoft Azure Container Networking team виявила критичні прогалини в моніторингу мережі, зборі мережевих метрик і трасування з кластерів Kubernetes. Retina – це передове рішення, яке закриває ці прогалини та призначене для вирішення складних завдань управління та підтримки мереж Kubernetes, надаючи інженерам із забезпечення надійності інфраструктури та сайтів комплексну інформацію про кластерні мережі. Retina також забезпечує глибокий аналіз трафіку з урахуванням контексту Kubernetes, переводячи показники або до стандартних галузевих журналів Prometheus, або до журналів мережевих потоків.

Існуючі рішення з відкритим вихідним кодом часто тісно пов'язані з конкретними CNI, ОС або площинами даних, тим самим обмежуючи їх універсальність та використання. З цієї причини Retina була спроектована і розроблена як універсальна платформа плагінів, що адаптується і розширюється, здатна безперешкодно працювати з будь-яким CNI, ОС або хмарним провайдером, що робить її цінним доповненням до будь-якого існуючого набору інструментів. Retina підтримує площині даних як Linux, так і Windows, гарантуючи задоволення різноманітних потреб інженерів щодо забезпечення надійності інфраструктури та сайтів, зберігаючи при цьому мінімальне споживання пам'яті та ЦП у кластері – це залишається вірним навіть у масштабі. Принцип підключення Retina допомагає нам легко розширювати та адаптуватися до нових сценаріїв використання без залежності від будь-якого конкретного CNI, ОС або площини даних.

Одна з ключових функцій Retina забезпечує глибоку аналітику мережного трафіку, включаючи метрики рівня 4 (L4), метрики доменних систем імен (DNS) і захоплення розподілених пакетів. Він органічно інтегрує модель програми Kubernetes, пропонуючи метрики рівня модуля з детальним контекстом. Він перетворює корисні дані спостереження за мережею на стандартні галузеві метрики Prometheus, надаючи метрики рівня вузла (наприклад, пересилання, відключення, протокол управління передачею (TCP), протокол користувальницьких дейтаграм (UDP) та утиліту Linux) та метрики рівня модуля (наприклад, такі як базові метрики, затримка DNS та API-сервера.)

Розподілене захоплення пакетів Retina здійснюється на основі міток, що дозволяє користувачам вказувати, що, де і від кого захоплювати пакети. Крім того, він надає історичний контекст журналів мережевих потоків та розширені можливості налагодження, які покращують усунення несправностей мережі та оптимізацію продуктивності.

Багато підприємств є мультихмарними і їм потрібні рішення, які добре працюють не тільки в Microsoft Azure, але і в інших хмарах, а також локально. Retina з першого дня є мультихмарним продуктом з відкритим вихідним кодом. Відкривши вихідний код Retina, ми прагнемо поділитися своїми знаннями та баченням забезпечення спостереження за мережами Kubernetes із ширшою хмарною екосистемою. Ми сподіваємося, що Retina буде розвиватися і зростати завдяки співпраці з іншими розробниками та організаціями, які мають схожий досвід та цілі у цій галузі.

Що стосується архітектури, розширюваність була ключовою від самого початку і залишатиметься в майбутньому. Retina пропонує розширюваність збору даних, що дозволяє користувачам легко додавати нові показники та аналітичну інформацію. Він також пропонує можливості розширення для експортерів, дозволяючи користувачам інтегруватися з іншими системами та інструментами моніторингу. Така гнучкість гарантує, що Retina може адаптуватися до різних сценаріїв використання та середовищ, що робить її універсальною та потужною платформою для спостереження за мережею Kubernetes. На закінчення Microsoft Azure Container Networking team розглядає Retina як платформу, що дозволяє будь-кому вносити свій внесок, розширювати та впроваджувати інновації, щоб зрештою створити надійне, спеціально розроблене та комплексне рішення для спостереження за мережею Kubernetes.

Інші новини

Найкраща ціна