+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft Assessments - повне уявлення про поточну ІТ-інфраструктуру та визначення області для покращення

Microsoft Assessments - повне уявлення про поточну ІТ-інфраструктуру та визначення області для покращення

Оскільки підприємства все частіше переносять свою діяльність у хмару, необхідність комплексної оцінки ІТ-середовища стає наполегливою. Ці оцінки не лише допомагають зрозуміти існуючу інфраструктуру, а й відіграють ключову роль у формулюванні стратегічних рішень, що відповідають цілям організації. Однак розібратися в тонкощах ІТ-середовища та визначити оптимальну хмарну стратегію може виявитися непростим завданням, пов'язаним з безліччю проблем.

Визнаючи ці болючі точки, Microsoft пропонує набір інструментів і рішень, покликаних допомогти компаніям оцінити свої ІТ-ландшафти, полегшити прийняття обґрунтованих рішень і, зрештою, забезпечити плавну модернізацію їхньої хмарної стратегії.

Притаманна складність і природа технологій, що швидко змінюються, можуть ускладнити організаціям незалежне проведення ретельної оцінки, що призводить до потенційних упущень і прийняття неоптимальних рішень. Визнаючи різноманітні проблеми, з якими стикаються підприємства при оцінці свого ІТ-середовища, Microsoft прийняла попереджувальний підхід, надавши набір варіантів оцінки для будь-якої організації, яка потребує допомоги:

Самостійна оцінка: впроваджуйте, оптимізуйте та комбінуйте продукти та послуги Microsoft за допомогою автоматизованого спрощеного опитувальника, який покликаний допомогти вам визначити області, що потребують покращення, за допомогою практичних рекомендацій. 

Оцінка групи підтримки клієнтів. Клієнти з існуючими контрактами на єдину підтримку Microsoft можуть отримати експертну допомогу за різними оцінками, щоб максимально ефективно використовувати ваші продукти та послуги Microsoft. Ці оцінки призначені для оцінки поточного використання клієнтом, виявлення можливостей для покращення та надання рекомендацій щодо покращення вашого досвіду. 

Експертна оцінка Azure. Клієнти, які не мають контракту на єдину підтримку Microsoft, тепер можуть проходити безкоштовні оцінки за допомогою цієї нової пропозиції Azure і співпрацювати з сертифікованими експертами Azure по всьому світу через автоматизований онлайн-портал. 

Тип оцінки, яку ви вирішите провести, залежить від ваших цілей, термінів та ресурсів, але проведення будь-якої оцінки має безліч переваг:

 • Виразність поточного стану. Проведення оцінки дає чітке уявлення про ІТ-середовищі вашої компанії, включаючи інфраструктуру, додатки та робочі навантаження.
 • Виявлення уразливостей безпеки. Оцінки допомагають визначити потенційні запобіжні заходи для підвищення захисту даних та конфіденційності.
 • Аналіз сумісності програм: оцініть сумісність існуючих програм з хмарними середовищами, забезпечивши плавний перехід та оптимальну продуктивність під час міграції.
 • Оптимізація продуктивності. Отримайте уявлення про продуктивність серверів, робочих навантажень та інших компонентів, що дозволить здійснити оптимізацію, що підвищує ефективність та використання ресурсів.
 • Оптимізація витрат. Оцінки можуть виявити можливості оптимізації витрат шляхом виявлення надлишкових ресурсів, активів, що недостатньо використовуються, і потенційних областей для консолідації хмарних ресурсів.
 • Ухвалення стратегічних рішень. Інформація, зібрана в результаті оцінок, є основою для ухвалення стратегічних рішень, дозволяючи підприємствам узгоджувати свою хмарну стратегію із загальними цілями організації.
 • Зниження ризиків. Виявляйте та знижуйте потенційні ризики, пов'язані з впровадженням хмари, забезпечуючи плавний та безпечний перехід без шкоди для цілісності даних чи стабільності системи.
 • Планування масштабованості. Оцінки дають цінну інформацію про вимоги до масштабування вашого ІТ-середовища, допомагаючи розробляти плани, що враховують майбутнє зростання та мінливі потреби бізнесу.

Самостійна оцінка

Тепер, коли ми розглянули безліч способів, якими ваша компанія може отримати вигоду від оцінки ІТ-середовища, давайте заглибимося в типи оцінок, пропонованих Microsoft.

Самостійні оцінки призначені для того, щоб дати компаніям будь-якого розміру можливість отримати повне уявлення про поточну ІТ-інфраструктуру та визначити області для покращення. Ці безкоштовні онлайн-оцінки можуть дати уявлення про стан технологічної інфраструктури вашої організації. Будь то оцінка робочих навантажень сервера, виявлення вразливостей безпеки або оцінка сумісності додатків, ці інструменти пропонують детальний аналіз, який формує основу прийняття стратегічних рішень.

Ці оцінки особливо корисні для підприємств, які:

 • Ви новачок у хмарних обчисленнях та хочете оцінити свою готовність до впровадження хмари.
 • Майте існуючі хмарні середовища та намагайтеся оптимізувати продуктивність та використання ресурсів.
 • Розглядаєте можливість переходу на Microsoft Azure і хочете оцінити їхню сумісність.
 • Мають особливі побоювання щодо безпеки, відповідності вимогам чи управління у своїх хмарних середовищах.

Проведення самостійної оцінки:

Завдяки зручному інтерфейсу та докладному керівництву проведення самостійної оцінки стає спрощеним процесом. Перший крок включає перехід на сторінку оцінки Microsoft , де ви знайдете безліч оцінок, пов'язаних із продуктами та послугами Microsoft, що охоплюють різні аспекти ІТ-середовища.

 1. Перегляньте доступні оцінки. Платформа пропонує широкий спектр оцінок: від оцінок міграції Azure до оцінок безпеки та відповідності вимогам. Ви можете вибрати оцінки, які відповідають вашим конкретним цілям та проблемам.
 1. Інструменти оцінки доступу, оцінки оснащені інструментами, які полегшують збирання та аналіз даних. Ці інструменти можуть включати сценарії, анкети та діагностичні інструменти, адаптовані до фокусу оцінки.
 2. Запустіть оцінку. Дотримуючись наведених вказівок, запустіть оцінку існуючої інфраструктури. Інструменти будуть збирати відповідні дані, надаючи уявлення про такі галузі, як продуктивність, безпека та відповідність вимогам.
 1. Перегляньте результати та рекомендації. Після завершення оцінки ви отримаєте докладні звіти з описом поточного стану вашого ІТ-середовища. Ці звіти не тільки підкреслюють існуючі сильні сторони, але й вказують на галузі, які можуть вимагати уваги або оптимізації.
 1. Сформулюйте стратегічну дорожню карту: Озброївшись знаннями, отриманими в результаті оцінки, ви можете сформулювати стратегічну дорожню карту для свого переходу до хмари. Це може містити оптимізацію існуючих процесів, вирішення проблем безпеки або визначення плану поетапного переходу на Microsoft Azure.

Хорошою практикою є залучення ключових членів вашої ІТ-команди та бізнес-підрозділів до участі у процесі оцінки та надання достатнього часу для ретельного та вдумливого завершення оцінки.

Якщо у вас виникнуть проблеми або питання, ви можете звернутися до свого сертифікованого партнера Azure. Вони можуть запропонувати вам рекомендації чи навіть провести оцінку. Оцінка команди успіху клієнтів

Для складних перетворень, таких як міграція в хмару або оптимізація існуючої хмарної інфраструктури, наявність досвіду команди, яка добре знається на нюансах Azure, схожа на використання компаса в незвіданих водах. Уявіть собі, що виділена група експертів Azure ретельно вивчає ваше налаштування, визначає можливості для покращення та допомагає вам створити більш ефективне та надійне хмарне середовище.

Оцінка, проведена командою по роботі з клієнтами Microsoft, пропонує технічні рекомендації щодо впровадження або оптимізації вашої хмари, закладаючи основу для надійних майбутніх робочих навантажень Azure. Протягом кількох днів команда по роботі з клієнтами може допомогти вам розробити індивідуальний план дій, прийняти та реалізувати рекомендації, а також усунути блокувальники. Ви отримаєте практичний досвід впровадження, навчаєтесь на презентаціях та демонстраціях, а також берете участь у групових обговореннях.

Щоб отримати додаткові відомості про те, як Microsoft може запропонувати загальні рекомендації та передові методи, які допоможуть вам підтримувати та покращувати безпечні, надійні, продуктивні, економічно оптимізовані та чудові в експлуатації програми Azure, зв'яжіться з вашим менеджером по роботі з клієнтами або партнером Microsoft сьогодні .

Експертна оцінка Azure

 Якщо вам потрібна практична підтримка при оцінці сценаріїв міграції та оптимізації в хмару і у вас немає єдиного контракту, Azure нещодавно запустила нову безкоштовну пропозицію, яка допоможе вам. Azure Expert Assessment пов'язує вас із сертифікованими експертами Azure по всьому світу для проведення оцінок за допомогою автоматичного планування, налаштування інструментів та звітів, що настроюються. Вибирайте з багатьох тем оцінки, включаючи FinOps, огляди Azure Well-Architected Framework, міграцію SQL-сервера та міграцію сервера Windows.

За допомогою експертної оцінки Azure ви можете запросити персональну оцінку для розробки стратегії впровадження хмари у співпраці із сертифікованими експертами Azure. Ви працюватимете в парі з експертом, який не тільки добре знається на сценаріях, аналогічних вашому бізнес-кейсу, але й розуміється на загальних практиках Azure, щоб надати ширші консультації щодо хмарних технологій. Microsoft також розробила автоматизацію всього процесу оцінки: від інструменту планування до збору даних та персоналізованих звітів.

Подайте заявку на безкоштовну оцінку на домашній сторінці експертної оцінки Azure. Процес простий:

 • Запустіть оцінку на онлайн-порталі.
 • Заповніть контрольний список готовності та вкажіть доступність календаря.
 • Співпрацюйте з призначеним експертом Azure під час віртуального сеансу, щоб налаштувати службу Azure Migration та інші інструменти міграції.
 • Зберіть та проаналізуйте дані та підготуйтеся до звіту про оцінку.
 • Після завершення експерт підготує та надішле остаточний звіт та призначить заключний брифінг.
 • Отримайте ваучери на додаткові пропозиції Azure після завершення оцінки.

Зареєструйтесь для безкоштовної оцінки сьогодні, щоб отримати ваучер і з впевненістю вирушити в подорож хмарою. 

Оцінка навичок від Microsoft Learn

Оцінка ІТ-інфраструктури — не єдині види оцінок, які пропонує Microsoft. Microsoft Learn – це наша комплексна платформа онлайн-навчання, яка дає людям знання та навички, необхідні для ефективного використання наших рішень та інструментів. Від хмари Azure до науки про дані та штучного інтелекту – ці безкоштовні інтерактивні шляхи навчання надають учням реальну оцінку їх знань у конкретних технологіях Microsoft та пов'язаних з ними областях.

Шлях до освоєння технологій Microsoft - це захоплююче заняття, і практичні оцінки Microsoft Learn є безцінним інструментом на цьому шляху навчання. Ці оцінки не просто контрольними точками; вони є воротами до глибшого розуміння, пропонуючи учням можливість застосувати свої знання реальних сценаріях. Це не тільки підвищує впевненість, а й сприяє використанню знань, гарантуючи, що теоретичні знання безперешкодно перетворюються на практичні навички, необхідні для працевлаштування.

Інші новини

Найкраща ціна