+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft анонсувала Windows 10 Insider Preview Build 18898 (Fast та Skip Ahead)

Microsoft анонсувала Windows 10 Insider Preview Build 18898 (Fast та Skip Ahead)

Microsoft випустила нове попереднє складання Windows 10 20H1 під номером 18898 для учасників програми Windows Insider, які використовують канали Fast і Skip Ahead.

Складання відноситься до оновлення з кодовою назвою 20H1, а не 19H2. Це пов'язано з тим, що компанії потрібно більше часу для тестування деяких речей, які заплановані до оновлення 20H1, реліз якого відбудеться в першій половині 2020 року. Складання 19H2 інсайдери почнуть отримувати вже після релізу 19H1 навесні цього року

Нагадуємо, що розробка цього функціонального оновлення знаходиться на ранній стадії, тому поточні збірки можуть містити досить неприємні помилки. Якщо вам необхідна більша стабільність, то рекомендуємо перейти на канали Slow (Пізній доступ) або Release Preview.

Новини

Тип диска тепер відображається в «Диспетчері завдань» на вкладці «Продуктивність»

Невелика, але, ймовірно, дуже корисна зміна. Тепер для кожного диска в «Диспетчері завдань» на вкладці «Продуктивність» відображатиметься тип диска (наприклад, SSD). Це корисно в тих випадках, коли у вас є кілька дисків у списку.

Виправлення та поліпшення

  • Виправлено проблему, яка призводила до частих збоїв у роботі DWM на попередніх зборках.
  • Виправлено проблему з pcshell.dll, яка призводила до частих збоїв explorer.exe на попередніх збірках.
  • Виправлено проблему, через яку оновлені налаштування японського IME не застосовувалися в деяких додатках Desktop Bridge, що могло призводити до відображення пропозицій навіть у разі їх відключення в налаштуваннях. Якщо ви зіткнулися з цією проблемою, то спочатку необхідно скинути налаштування додатків у «Параметрах» -> «Додатки» -> <вибрати додаток> -> «Додаткові параметри» -> «Скинути», перш ніж ви побачите результати цього виправлення. li>

Інші новини

Найкраща ціна