+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft анонсувала хмарний сервіс для зберігання таємних державних даних Azure Government Secret

Microsoft анонсувала хмарний сервіс для зберігання секретних державних даних Azure Government Secret

Microsoft анонсувала хмарний сервіс Azure Government Secret, призначений для зберігання найтаємніших державних даних. Йдеться про інформацію, яка відповідає шостому рівню впливу (Impact Level 6, IL6) — найвищому сертифікату безпеки в класифікації міністерства оборони США.

Досі Amazon була єдиною технологічною компанією, що має акредитацію IL6, яка дає право обробляти найбільш секретні дані Пентагону. Пройшовши аналогічну сертифікацію, Microsoft зможе на рівних конкурувати з Amazon за хмарний контракт міноборони на $10 млрд. До кінця квітня 2019 року відомство вибере переможця, який переноситиме всі дані Пентагону в єдину хмарну інфраструктури. Amazon та Microsoft залишилися єдиним претендентами на цей тендер.

За заявою Microsoft, для роботи Azure Government Secret, використовуються два дата-центри, що знаходяться на території США і побудованих з урахуванням вимог IL6, а також директиви від керівника національної розвідки. При цьому до 17 квітня 2019 року ці ЦОДи ще офіційно не акредитовані урядом США на роботу із надсекретною інформацією.

Заявка Microsoft розглядається, а під час цього періоду клієнти можуть індивідуально протестувати Azure Government Secret. Компанія не уточнила, коли планують отримати необхідні сертифікати. У жовтні 2018 року Microsoft говорила, що зможе зробити це до кінця першого кварталу 2019 року.

Між тим, Microsoft повідомила, що всі шість регіонів, де знаходяться обслуговуючі платформу Azure Government дата-центри мають сертифікати Impact Level 5

Регіони Azure Government Secret розгорнуті для забезпечення безпеки та цілісності конфіденційних робочих процесів, забезпечуючи швидкий доступ до важливої ​​та критично важливої ​​інформації, — йдеться у повідомленні Microsoft.

Інші новини