+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft анонсувала початок тестування підсистеми Windows Subsystem for Android

Microsoft оголосила про початок тестування підсистеми Windows Підсистема для Android

Підсистема Windows для Android (WSA) призначена для запуску Android-додатків на Windows 11. На даний момент тестування підсистеми WSA доступно учасникам програми Windows Insider з США за допомогою збірок з бета-каналу.

У Microsoft Store можна знайти програми та ігри для Android, зокрема соціальні мережі, програми для підвищення продуктивності, інструменти для творчості тощо . Пошукова система магазину надасть вам найкращі результати незалежно від того, яка технологія була використана для створення програми.

Microsoft обіцяє, що запуск додатків та ігор з Андроїд в Windows 11 здасться користувачам звичним, простим і інтегрованим. Ви можете розміщувати програми поруч за допомогою  макетів прив'язки, закріплювати їх  у меню "Пуск" і панелі завдань, а  також взаємодіяти з ними за допомогою миші, дотику або стилуса. Більше того, сповіщення від програм Android з'являться в «Центрі сповіщень» Windows 11, а буфер обміну дозволить ділитися вмістом між програмами Windows та Android.

У співпраці з Amazon і розробниками підготовлено 50 додатків, які дозволять інсайдерам тестувати підсистему на різних пристроях. У найближчі місяці список доступних додатків буде розширено.

Для реалізації підтримки Android-додатків в Windows 11 був розроблений новий компонент під назвою Підсистема Windows для Android. Ця підсистема включає в себе ядро Linux і операційну систему Android 11, засновану на проекті з відкритим вихідним кодом (AOSP). Підсистема являє собою віртуальну машину Hyper-V, як і підсистему Windows для Linux. Він розуміє, як зіставити час виконання, API в середовищі AOSP з графічним середовищем Windows, буферами пам'яті, режимами введення і датчиками.

Інші новини