+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft анонсував набір нових можливостей Power Platform

Microsoft оголосила про набір нових функцій силової платформи

Microsoft Ignite цього року анонсує набір нових можливостей Power Platform, які дозволять бізнес-користувачам (citizen developers), бізнес-аналітикам, ІТ-адміністраторам та професійним розробникам створювати та доставляти програми швидше та з меншими витратами

Сьогодні Microsoft анонсувала набір нових функцій Power Platform:
  • Microsoft Power Automate Desktop тепер доступний для всіх користувачів Windows 10 безкоштовно, надаючи рішення RPA для автоматизації завдань у будь-якій програмі.
  • Microsoft Power Fx, мова програмування з відкритим кодом для low-code Power Platform.
  • Нові та вдосконалені можливості управління, безпеки та адміністрування, які дозволяють ІТ-фахівцям безпечно керувати та масштабувати зростання рішень з низьким кодом в організації.
  • Наступне покоління Power BI Premium. Power BI Premium на одного користувача зазвичай буде доступний 2 квітня за 20 доларів США на користувача на місяць. Ми представляємо нову опцію автоматичного масштабування з цінами з оплатою по мірі використання та покращеним використанням.
  • Нові можливості штучного інтелекту в Power Virtual Agents дозволяють ботам автоматично навчатися та вдосконалюватися з часом
  • Microsoft Power Automate Desktop тепер доступний  для всіх користувачів Windows 10 безкоштовно, надаючи  рішення RPA для автоматизації завдань у будь-якій програмі.  
  • Microsoft Power Fx, низький код, мова програмування з відкритим кодом на платформі Power Platform.   
  • Нові та вдосконалені можливості управління, безпеки та адміністрування, щоб дозволити ІТ-фахівцям безпечно керувати та масштабувати зростання рішень з низьким кодом в організації.  
  • Наступне покоління Power BI Premium. Power BI Premium на одного користувача буде загальнодоступним 2 квітня за 20 доларів США за користувача на місяць. Ми представляємо нову опцію автоматичного масштабу з оплатою по мірі використання та покращеними показниками використання.
  • Нові можливості штучного інтелекту в Power Virtual Agents дозволяють ботам автоматично навчатися та вдосконалюватися з часом

Обов'язково перегляньте наші вибрані сесії – що далі для платформи Microsoft Power і створення культури даних за допомогою Power BI , щоб глибоко зануритися в ці можливості, а також  новини та пропоновану сесію для Dynamics 365  для комплексного погляду на інновації в бізнес-додатках Microsoft, які можуть сприяти інноваціям і досконалості клієнтів у всій організації.

Інші новини