+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft адаптувала віртуальну реальність для людей із порушеннями зору

SeeingVR - Microsoft адаптувала віртуальну реальність для людей з порушеннями зору

Фахівці Microsoft створили набір із 14 інструментів, які дозволяють людям із порушеннями зору краще сприймати віртуальну реальність.

Компанія Microsoft представила набір з 14 програмних функцій для VR-пристроїв, що спрощують сприйняття віртуального світу для людей з вадами зору. Рішення допоможуть користувачам своєчасно виявляти перешкоди та краще орієнтуватися у просторі у сценах із низькою контрастністю.

За допомогою SeeingVR можна, наприклад, додавати опис об'єктів, а також виділяти напрямні контури та змінювати колір предметів. При цьому дев'ять інструментів можуть працювати з будь-якими типами шоломів віртуальної реальності, інші п'ять необхідно інтегрувати в VR-додаток за допомогою програмних пакетів, що використовуються в ігровому движку Unity.

SeeingVR був протестований на людях, які мають порушення зору. Команда дослідників зазначила, що, використовуючи SeeingVR, вони почали виконувати звичайні завдання значно швидше. Раніше Microsoft також розробила додаток Seeing AI, який розпізнає і озвучує об'єкти, що потрапляють в об'єктив смартфона, для людей з вадами зору.

Інші новини

Найкраща ціна