+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft 365 новий набір бізнес-рішень Microsoft, створений на основі найкращих продуктів компанії: Office 365, Windows 10 та Enterprise Mobility + Security.

Microsoft 365 буде доступний у двох варіантах. В основі Microsoft 365 Enterprise – рішення Secure Productive Enterprise. Пропозиція включає Office 365 Enterprise, Windows 10 Enterprise і Enterprise Mobility + Security. Комплекс технологій покликаний допомогти співробітникам у щоденній роботі.

Microsoft 365 Business стане широко доступним у попередній версії з 2 серпня і є повноцінним рішенням для малого та середнього бізнесу, яке забезпечить продуктивність, безпеку, а також оптимізацію управління ІТ. Пакет включає Office 365 Business Premium, а також функції безпеки та керування для програм Office та пристроїв на Windows 10. Вони об'єднані на централізованій панелі керування адміністратора для розгортання програм та забезпечення безпеки пристроїв та користувачів.

Microsoft 365 представляє новий цілісний підхід Microsoft до виведення ринку пропозицій для бізнесу. Це результат прогресу, якого досягли наші партнери та клієнти у питаннях продуктивності, безпеки та управління пристроями, а також у забезпеченні безпеки для спільної роботи. За даними Forrester Consulting, Microsoft 365 Enterprise допомагає збільшити виторг партнерів більш ніж на 50%, в порівнянні з продажами тільки пакету Office 365.

Також Microsoft спільно з партнерами з розробки пристроїв Dell EMC, HPE оголосила про доступність рішення Microsoft Azure Stack для замовників. Azure Stack – це розширення Azure, яке дозволяє досягти гнучкості, швидкодії та інноваційності хмарних обчислень у локальних ЦОД, і уможливлює появу абсолютно нових гібридних хмарних сценаріїв.

Azure Stack – це повноцінна гібридна хмарна платформа. Вона є ідеальним рішенням для користувачів, яким потрібна гнучкість без необхідності мати кілька версій однієї й тієї ж програми. Azure Stack забезпечує доступ до сучасних хмарних програм, які відповідають усім вимогам бізнесу: від дата-центрів Azure до кінцевих пристроїв. Інтегровані системи Azure Stack допомагають бізнесу реалізовувати хмарну стратегію швидше та найзручнішим способом.

Azure Stack розширює екосистему Azure та допомагає партнерам розвивати їхній хмарний бізнес завдяки новим гібридним сценаріям. Багато партнерів Microsoft вже почали використовувати потужності Azure Stack, серед них компанії Rackspace, Tieto та Resello.

Microsoft також представила нові підходи для роботи із замовниками та просування інноваційних рішень на ринок. Минулого року Microsoft запустила в тестовому режимі нову програму підтримки партнерів, які створюють рішення на Azure, допомагаючи їм у галузі продажу та маркетингу. У перші півроку роботи програми партнери Azure закрили угод на загальну суму понад $1 млрд. Крім цього, в рамках програми вже ведеться робота з 4500+ партнерських угод на суму понад $6 млрд.

Microsoft полегшує модернізацію існуючих бізнес-додатків та створення нових завдяки програмі під назвою ISV Cloud Embed. З її допомогою партнери можуть придбати зі знижкою до 50% ключові інструменти Dynamics 365, Power BI, Power Apps та Microsoft Flow у форматі додатків, що вбудовуються. Тепер партнери зможуть використовувати платформу бізнес-додатків Microsoft для того, щоб додати до своїх програм сервіси з автоматизації продажів, технічної підтримки та інші функції. Це допоможе знизити накладні витрати та витрати на розробку. Партнери отримають багаторівневу підтримку, можливість охопити 100-мільйонну аудиторію користувачів Office 365 та зростаючу спільноту користувачів Dynamics 365 за допомогою Microsoft AppSource.

Microsoft допомагає компаніям у кожній галузі зростати швидше та ефективніше, використовуючи бізнес-інновації на базі хмарних технологій: Інтернет речей, штучний інтелект, великі дані. Сьогодні були анонсовані нові можливості: інтеграція LinkedIn Sales Navigator з Dynamics 365 та розширена глобальна Партнерська програма в галузі змішаної реальності (Mixed Reality Partner Program).

Інші новини