+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft – лідер магічного квадранта Gartner у галузі UEM-рішень

Microsoft – лідер магічного квадранта Gartner в галузі UEM-рішень

Gartner опублікувала результати дослідження світового ринку уніфікованого керування кінцевими пристроями (UEM). Вже другий рік поспіль корпорація Microsoft у секторі лідерів магічного квадранта Gartner.

Такою високою оцінкою аналітики Gartner відзначили велику інтеграцію між власними продуктами та сервісами Microsoft 365, включаючи повний контроль мобільних програм Office 365 для управління та реалізації політик захисту від витоків даних (DLP). Такий рівень інтеграції відкриває значно більше можливостей керування пристроями, порівняно з іншими рішеннями. При цьому сама процедура переходу на модель комплексного управління та забезпечення безпеки пристроїв в організації (UEM) стає помітно простішою завдяки унікальній інтеграції із System Center Configuration Manager та можливості поступової міграції пристроїв до служби Microsoft Intune.

«Сьогодні організації зацікавлені в рішеннях, що надають доступ до даних компанії лише довіреним користувачам, які працюють з перевіреними пристроями та затвердженим програмним забезпеченням. Тому UEM-рішення стають особливо актуальними відразу з кількох причин: оптимізація витрат на утримання та обслуговування парку обладнання, підвищений рівень інформаційної безпеки та впровадження хмарної платформи, що дозволяє підключитися до роботи незалежно від виду пристрою, часу та місця розташування», – прокоментував новина керівник програм інформаційної безпеки Microsoft у Центральній та Східній Європі.

Влучення в сектор лідерів стало можливим завдяки UEM-стратегії, яку Microsoft реалізує протягом останніх років. В її основі – інтеграція Microsoft Intune та System Center Configuration Manager (ConfigMgr), яка дозволяє організаціям підвищити свою операційну ефективність за рахунок розширених можливостей в керуванні ПК, Mac та серверами Unix/Linux, а також мобільними пристроями на Windows, iOS та Android.

Більше того, користувачі UEM-платформи Microsoft також можуть отримати додаткову вигоду з даних, застосувавши інструменти аналітики та засоби ІІ. Служба керування кінцевими пристроями Microsoft тепер охоплює понад 175 мільйонів пристроїв на Windows, macOS, Android та iOS, що робить рішення Microsoft найширшим та найбагатшим джерелом даних. Є лише одна хмарна платформа для комерційних користувачів, яка перевершує за величиною тандем ConfigMgr та Intune – Office 365.

Інші новини