+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft випустить інтернет-орієнтовану ОС

Microsoft розробляє принципово нову операційну систему Midori, повідомляє PC World. Вона не буде входити до сімейства Windows, а в її основу ляжуть технології, яких не було під час проектування Windows.

Midori буде інтернет-орієнтованою операційною системою, яка зробить програми незалежними від "заліза", оскільки буде заточена під роботу з віддаленими додатками. Передбачається, що такий підхід позбавить користувачів проблем сумісності програм і операційної системи. Побудована Midori буде на базі операційної системи Singularity, в її основі лежатиме асинхронна архітектура та технологія віртуалізації Microsoft Hyper-V.

Операційну систему Midori представники Microsoft називають лише одним із проектів своєї дослідницької лабораторії і не повідомляють про плани щодо її випуску на ринок. Операційна система Singularity була представлена ​​в березні цього року. Пріоритетом при її проектуванні була стабільність та ізоляція ресурсів програм один від одного. Позиціонується Singularity як відмінна від сімейства Windows.

Інші новини

Найкраща ціна
Авторизація
Авторизація
Реєстрація
Нагадати пароль