+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft випустить інтернет-орієнтовану ОС

Microsoft розробляє принципово нову операційну систему Midori, повідомляє PC World. Вона не буде входити до сімейства Windows, а в її основу ляжуть технології, яких не було під час проектування Windows.

Midori буде інтернет-орієнтованою операційною системою, яка зробить програми незалежними від "заліза", оскільки буде заточена під роботу з віддаленими додатками. Передбачається, що такий підхід позбавить користувачів проблем сумісності програм і операційної системи. Побудована Midori буде на базі операційної системи Singularity, в її основі лежатиме асинхронна архітектура та технологія віртуалізації Microsoft Hyper-V.

Операційну систему Midori представники Microsoft називають лише одним із проектів своєї дослідницької лабораторії і не повідомляють про плани щодо її випуску на ринок. Операційна система Singularity була представлена ​​в березні цього року. Пріоритетом при її проектуванні була стабільність та ізоляція ресурсів програм один від одного. Позиціонується Singularity як відмінна від сімейства Windows.

Інші новини

Авторизація
Авторизація
Реєстрація
Нагадати пароль