+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft випустила тестову версію нового середовища розробки програмного забезпечення для роботів

Корпорація Microsoft оголосила про випуск версії Community Technology Preview (CTP) нового середовища розробки додатків для роботизованих платформ Robotics Developer Studio 2008.

Перша версія Robotics Studio вийшла у 2006 році. Цей спеціалізований пакет дозволяє розробляти програми для різних апаратних платформ. У Robotics Studio є інструменти візуального програмування, а також тривимірне віртуальне середовище з фізичним двигуном для імітації роботи роботів.

Основні зміни в новій версії пакета порівняно з попередніми модифікаціями спрямовані на покращення продуктивності та спрощення процесу розробки. Подальшим удосконаленням зазнали інструменти програмування, зокрема візуальне середовище Visual Simulation Environment (VSE), крім того, були покращені засоби забезпечення безпеки.

Microsoft підкреслює, що з випуском нової версії змінюється назва продукту. Тепер пакет іменуватиметься Robotics Developer Studio, замість колишньої назви Robotics Studio. На думку Microsoft, такі зміни мають краще відбивати той факт, що продукт спрямований саме на розробку додатків.

На сьогоднішній день кількість завантажень пакету Robotics Studio із сайту Microsoft перевищила 200 тисяч. Середовище розробки використовується як ентузіастами і незалежними дослідниками, так і багатьма відомими компаніями.

Інші новини