+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft SQL Server – лідер ринку рішень для корпоративних сховищ даних

Відразу два провідні аналітичні агентства відзначили переваги платформи Microsoft SQL Server у своїх звітах. У дослідженні Forrester Wave™: Enterprise Data Warehouse Q4 2013 платформа Microsoft стала лідером серед постачальників рішень для корпоративних сховищ даних, а компанія Gartner включила Microsoft у квадрант лідерів свого щорічного звіту Magic Quadrant for Data Warehouse Database Management System за 2013 рік.

Раніше платформа Microsoft вже ставала одним із лідерів досліджень Gartner у галузі сховищ даних та систем бізнес-аналізу. Експерти компанії зазначають, що Microsoft SQL Server дозволяє компаніям з різних індустрій ефективно та якісно вирішувати завдання, пов'язані зі зберіганням, управлінням та аналізом даних найрізноманітнішого обсягу та структури, одночасно забезпечуючи зниження сукупної вартості володіння та швидке повернення інвестицій.

На думку аналітиків Forrester Research, швидкі темпи розвитку технологій Microsoft у сфері роботи з корпоративними даними не лише забезпечують компанії конкурентні переваги, а й задають вектор розвитку галузі загалом. Значна присутність компанії на ринку обумовлена ​​насамперед тим, що Microsoft SQL Server не просто передове СУБД – це сучасна платформа для зберігання та управління інформацією, доповнена сервісами для бізнес-аналітики, у тому числі в реальному часі. Замовники ринку корпоративних сховищ даних, що взяли участь у дослідженні, крім технологічних переваг відзначили простоту використання рішення, а також вигідну цінову політику Microsoft.

Компанія не стоїть на місці та розвиває свої рішення з урахуванням останніх трендів ІТ-ринку, а також зростаючих потреб замовників. Так, нещодавно було анонсовано випуск нової версії SQL Server 2014 – платформи, яка забезпечує клієнтів вбудованими технологіями обробки інформації без додаткових витрат, а також збільшує продуктивність системи у 10-30 разів без необхідності переписувати додатки чи купувати нове обладнання. SQL Server 2014 також працюватиме з Windows Azure. Платформа Microsoft допомагає замовникам керувати даними будь-якого обсягу, розміщеними у власній інфраструктурі чи хмарі. Використовуючи ресурси публічної хмари Microsoft, замовники можуть робити хмарне резервування своїх локальних систем та аварійне відновлення з хмари, підвищуючи таким чином відмовостійкість критичних для бізнесу додатків.

Інші новини