+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft розширює підтримку big data в Azure

З появою MapR у магазині Azure Marketplace клієнти зможуть кількома натисканнями клавіш запускати повний кластер Hadoop на базі MapR як віртуальну машину Azure, повідомляє Microsoft. Крім того, інтеграція MapR Distribution з Azure Data Lake дозволить впроваджувати багаторівневу аналітику та зберігання, і MapR повністю підтримуватиме розгортання MapR-DB на Azure.

Hortonworks Data Platform була доступна на Azure і раніше, але версія 2.3 відрізняється розширеним за рахунок інтеграції проекту Apache Ambari інтерфейсом користувача, поліпшеними аспектами корпоративної безпеки, управління та експлуатації кластерів Hadoop. Для часто використовуваних компонентів у HDP 2.3 передбачені інформаційні панелі, що настроюються, а також Smart Configuration для HDFS, YARN, HBase і Hive.

Новий інтерфейс засобу управління даними Falcon забезпечує пошук виконуваних процесів, візуалізацію походження даних, налаштування дзеркалювання для реплікації файлів між кластерами та хмарним зберіганням, що спрощує підприємствам резервне копіювання на Azure Blob Storage.

Інші новини