+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft представила оновлення попередніх технічних версій Windows Server 2016 та System Center 2016

Попередня версія Windows Server 2016 вперше дозволить використовувати контейнери – одну з найсучасніших технологій, що спрощує створення та розгортання додатків. Крім того, розширився функціонал Nano Server, до якого було додано консоль аварійного керування. Великий крок було зроблено і для створення програмно-визначуваних дата-центрів: було реалізовано підтримку мережевого контролера для централізованого управління мережами, а також програмний балансувальник навантаження для забезпечення високої доступності. Нарешті, оновлення System Center 2016 підтримує найновішу операційну систему Windows 10 та віддалене керування мобільними Windows-пристроями безпосередньо з інфраструктури замовника.

Контейнери – це тип віртуалізації, що дозволяє створювати програми на різних платформах, а також розгортати, оновлювати та переміщувати їх між серверами. Вони використовують загальне ядро ​​операційної системи, що робить їх компактнішими і гнучкішими, ніж звичайні віртуальні машини. Контейнери в Windows Server стали результатом спільної роботи Microsoft і компанії Docker, що почалася восени минулого року, раніше створила подібне рішення для платформи Linux. Тепер інноваційний програмний інтерфейс та набір інструментів Docker функціонують на платформі Microsoft, інтегровані з хмарою Microsoft Azure, а також дозволяють керувати мультиконтейнерними програмами незалежно від того, де вони розміщені. Така кросплатформова контейнеризація відкриє як ніколи широкі можливості для розробників на платформах сімейства Linux та Windows. Нарешті, щоб спростити роботу з технологіями контейнеризації, Microsoft оновила Visual Studio та Visual Studio Online, завдяки чому розгортати програми можна за допомогою звичних та улюблених багатьма фахівцями інструменти розробки.

Додаток до функціоналу отримав і Nano Server – компактніша версія Windows Server, – в якому з'явилася консоль аварійного керування, а також нові сценарії Powershell для створення захищених Nano Azure Virtual Machines.

В третьої попередньої технічної версії System Center 2016 свій розвиток отримала парадигма програмно-визначуваних мереж (SDDC). У ній з'явилися балансувальник навантажень, а також контролер для централізації та конфігурації мережі. System Center 2016 тепер надає ще ширші можливості для розгортання оновлень, управління віртуальними машинами, а також забезпечення їх захисту у загальних середовищах. та прискорити міграцію на нову ОС від Microsoft. Зрештою, оновлення дозволить віддалено керувати мобільними. Windows-пристроями безпосередньо з інфраструктури замовника. Раніше така нагода була тільки у користувачів хмарної моделі.

Інші новини

Найкраща ціна