+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft представила нові можливості Azure Data Lake для обробки великих даних

До оновленої версії Azure Data Lake увійшли: хмарне сховище великих даних Azure Data Lake Store, новий аналітичний сервіс, служба кластерів HDInsight для платформи Linux, інтегровані інструменти розробки на Visual Studio, а також нові програми Hadoop ISV. Оновлення стало частиною глобальної стратегії Microsoft в галузі аналітики та великих даних.

Azure Data Lake Store – гнучке масштабоване сховище даних, яке дозволяє працювати з неструктурованою, напівструктурованою та структурованою інформацією. Вперше за його допомогою можна збирати інформацію будь-якого типу та розміру, отримувати доступ до неї та аналізувати її, уникаючи збоїв у виробничих процесах та підтримуючи високий рівень безпеки мережі, що, наприклад, є критично важливим для стабільної роботи IoT-сценаріїв. Платформа стане доступна користувачам найближчим часом час.

Azure Data Lake Analytics – новий сервіс аналізу даних, створений на базі Apache YARN для роботи в хмарі. Azure Data Lake Analytics справляється з інформацією будь-якого масштабу, регулюючи навантаження на мережу. Модель надання сервісу передбачає, що клієнти оплачуватимуть лише періоди, коли він використовувався, а також підтримку Azure Active Directory. Це робить Azure Data Lake Analytics не тільки ефективним, але й економічно вигідним рішенням.

У нову версію Azure Data Lake також включено сервіс Azure HDInsight, розроблений на базі Apache Hadoop. HDInsight дозволяє розкручувати необмежену кількість вузлів за лічені хвилини. Як одне з рішень, що швидко розвиваються, у хмарі Azure HDInsight пропонує користувачам широкі можливості екосистеми Hadoop в рамках легко керованого сервісу, роботу якого підтримують спеціалісти Microsoft. Сьогодні сервіс став доступним для користувачів платформи Linux. Корпорація веде роботу над версією для Ubuntu.

Прагнувши створювати найбільш продуктивні ІТ-рішення, компанія Microsoft підготувала оновлення інструментів розробки, налагодження та налаштування ПЗ Visual Studio. Azure Data Lake Tools для Visual Studio пропонують інтегроване середовище розробки, доступне для роботи з SQL and .NET. А підтримка U-SQL в Azure Data Lake для Visual Studio підвищує продуктивність засобів аналізу і оптимізує процеси на тисячах вузлів. Нову редакцію Data Lake. Він включає засоби безперервної аналітики великих даних, такі як Datameer, технології захисту та управління інформацій – Dataguise і BlueTalon, – а також DataTorrent та інструменти візуалізації AtScale та Zoomdata.

Інші новини

Найкраща ціна