+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft повідомляє про вихід російської версії Visual Studio 2008

Microsoft оголошує про вихід локалізованої версії Visual Studio 2008, що дозволяє як окремим розробникам, так і групам фахівців створювати програмне забезпечення для операційних систем Windows, пакету Microsoft Office та мережі Інтернет. Російською мовою перекладено всі 8 редакцій продукту: від Visual Studio Express до Visual Studio Team Suite. З цього моменту всі оновлення Visual Studio 2008, а також наступні версії середовища розробки Microsoft будуть випускатися російською мовою.

«Сьогодні знання англійської мови зазвичай є необхідною вимогою для розробника, адже йому доводиться постійно займатися перекладом великої кількості документації. Це серйозно обмежує підбір персоналу для російських ІТ-компаній, а також веде до значних невиробничих витрат, – каже Дмитро Халін, директор департаменту стратегічних технологій. Microsoft у Росії. – Без серйозних змін у такій ситуації важко очікувати на подальше зростання індустрії розробки ПЗ у нашій країні. Саме тому ми вирішили локалізувати Visual Studio 2008 у найкоротші терміни, незважаючи на гігантський обсяг тексту».

Продукт було локалізовано повністю, включаючи інтерфейс та бібліотеку MSDN. У сукупності переведено близько 12 мільйонів слів: 1 мільйон – для локалізації інтерфейсу та 11 мільйонів – для документації. За обсягом таку кількість тексту можна порівняти з 10 томами Великої Радянської Енциклопедії. Для вирішення цього непростого завдання до проекту було залучено близько 1500 лінгвістів та ІТ-фахівців. Всі роботи були завершені точно в термін, до дати, анонсованої в березні 2008 року. «Ми раді активності, з якою Microsoft розвиває Visual Studio, у тому числі в Росії, і переконані, що при виборі цього програмного забезпечення інструменту зробили розумний вибір, - зазначає Дмитро Конаш, регіональний директор Intel у Росії та інших країнах СНД. – Фахівці центрів досліджень та розробок корпорації Intel у Росії використовують пакет Visual Studio для створення компіляторів, засобів профілювання продуктивності та організації високопродуктивних обчислень. Характер розв'язуваних завдань вимагає від них пізнання платформи Microsoft. Наявність повної російськомовної документації з розробки на платформі Microsoft значно підвищить продуктивність наших програмістів і якість продуктів».

Для досягнення максимальної точності перекладу, особливо в частині, що стосується термінів, що ще не стали, з Microsoft активно співпрацювали представники російської спільноти розробників і сфери вищої освіти.

Інші новини