+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft анонсує нові рішення для ІТ-фахівців

Переосмислення продуктивності:

  • Office 2016, попередня версія якого стала доступною широкої аудиторії, дає можливість спільного редагування документів у режимі реального часу за допомогою широкого спектру програм Office, які сьогодні використовує понад 1 млрд. людей по всьому світу. Можливість бачити, які зміни вносять у документ користувачі в кожний момент часу, оптимізує колективну роботу.
  • Представлений  Skype для бізнесу дозволить проводити зустрічі з більш ніж 10 тис. осіб одночасно. Додаток використовує сервіси Azure для передачі аудіо- та відеофайлів, а також презентацій PowerPoint та пропонує вбудовані інструменти спільної роботи з функціоналом Bing Pulse та Yammer. Крім того, користувачам стануть доступні функції голосування, сесій питань та відповідей та ін.
  • Office Delve працює на основі Office Graph і збирає в Office 365 необхідну інформацію. Аналізуючи взаємодію користувачів усередині організації та за її межами, панель управління вимірює, відстежує та ідентифікує такі ключові дані, як виконання завдань, охоплення аудиторії та робочий баланс.
  • Представлено SharePoint Server 2016 дасть клієнтам нові можливості взаємодії, сумісності та звітності. Оновлена ​​версія сервісу та Office 365 дозволять користувачам on-premises версії SharePoint оцінити нові функції гібридної хмари Microsoft. до спільної роботи над документами, швидший та розумніший пошук, покращений eDiscovery та нові інструменти розробки в електронній пошті, календарях та контактах.

Хмара нового покоління.

  • Гібридна хмара нового покоління. Представлена ​​попередня технічна версія Microsoft Azure Stack привносить у дата-центри компаній можливості IaaS та PaaS. За допомогою Azure Stack ІТ-фахівці зможуть легко поєднувати корпоративні програми з найсучаснішими хмарними сервісами, зберігаючи при цьому єдину інфраструктуру. Заснований на тих же технологіях, що і Azure, Azure Stack пропонує той самий рівень безпеки і гнучкість системи. Сьогодні ми також анонсуємо Windows Server 2016, платформу для корпоративних та хмарних додатків з функціями Nano Server та легшим встановленням. Крім того, доступний Microsoft Operations Management Suite (OMS), хмарне рішення, яке розширює можливості System Center, дозволяє керувати практично будь-якою гібридною хмарою, включаючи Azure, Amazon Web Services, Windows Server, Linux, VMware чи OpenStack. OMS інтегрується в System Center 2016, який також став доступним в режимі попереднього перегляду цього тижня. критично важливих додатків та докладну аналітику даних, розміщених у хмарі або on-premises. SQL Server 2016 пропонує вдосконалені технології обчислень в оперативній пам'яті в режимі реального часу, нову систему безпеки та технології шифрування, вбудовану аналітику мови R та мобільні BI інструменти для локальних даних. Нові можливості Stretch Database – це перше на ринку рішення, яке забезпечує економічно ефективний доступ до історичних даних у Microsoft Azure.
  • Доступна попередня версія Microsoft Advanced Threat Analytics (ATA), технології на базі Aorato. ATA допоможе ІТ-фахівцям визначати загрози безпеці за допомогою поведінкового аналізу та машинного навчання. програмах Office, у тому числі в Lockbox, який дозволяє клієнтам допускати взаємодію Microsoft з їхніми даними. Office 365 – єдине рішення, яке забезпечує продуктивність такого рівня.

Інші новини