+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Microsoft анонсувала нові бета-версії SQL Server 2016 та Azure Data Lake

У третій версії SQL Server 2016 Community Technical Preview з'явилася підтримка популярної мови програмування з відкритим кодом R. За допомогою SQL Server R Services адміністратори баз SQL зможуть створювати програми для аналізу даних, а аналітики працювати з інформацією там, де вона зберігається.

Додатково, ця технічна демо-версія включає виправлення та покращення ряду раніше доданих можливостей, таких як Stretch Database — функція SQL Server 2016, яка дозволяє розподіляти бази даних підприємств між локальними серверами та хмарою Azure.< Статус публічної бети отримав хмарний сервіс Data Lake Store (який раніше анонсувався просто як Data Lake) і Data Lake Analytics. Ці дві служби покликані спростити компаніям роботу з великими обсягами даних. Data Lake Store заснований на Hadoop і дозволяє отримувати дані будь-якого розміру та формату з однієї великої завантаження або активного потоку даних. Data Lake Analytics на базі Apache YARN служить для аналізу зібраних даних за допомогою мови U-SQL, комбінації C# і SQL.

У керованому сервісі хмарних баз даних, Azure SQL Database, у публічному тестовому режимі дебютувала підтримка In- Memory OLTP та Operational Analytics у реальному часі.

 

Інші новини