+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

MESCIUS (GrapeCity) анонсував ActiveReports.NET 18.0

MESCIUS (GrapeCity) анонсував ActiveReports.NET 18.0

ActiveReports.NET 18.0 це щорічний основний випуск оновлення від MESCIUS (GrapeCity), і, як завжди, MESCIUS (GrapeCity) матиме два пакети оновлень для поліпшення та оптимізації протягом року, а також проміжні зборки виправлень, коли це необхідно. ActiveReports.NET 18.0 має кілька цікавих нових функцій і цілу низку поліпшень

Настроюваний інтерфейс користувача з темами для JS Viewer і Web Designer

В ActiveReports.NET 18 реалізована підтримка тем для компонентів JS Viewer і Web Designer, що дозволяє вам персоналізувати інтерфейс користувача відповідно до ваших уподобань. Вибирайте одну з вбудованих тем інтерфейсу користувача або створіть власну тему, щоб адаптувати зовнішній вигляд цих компонентів відповідно до естетичних або фірмових вимог вашої програми.

Оновлення дизайну інтерфейсу користувача WinForms Viewer

WinForms Viewer зазнав капітального ремонту, пропонуючи модернізований і зручніший інтерфейс. Це оновлення покращує спільну взаємодію з користувачем, роблячи перегляд звітів більш приємним та інтуїтивно зрозумілим.

Підтримка .NET 8.0

Підтримуючи .NET 8.0, ActiveReports.NET 18 забезпечує сумісність із новітньою платформою .NET, дозволяючи розробникам використовувати нові функції та покращувати свої програми для створення звітів.

Майстер створення звітів та прив'язки даних

Новий майстер допомагає користувачам виконати етапи створення базового звіту, спрощуючи процес створення звіту для нових або випадкових користувачів, надаючи структурований підхід до створення звіту.

Створити звіт RDLX

 • Майстер прив'язки даних.  Цей майстер спрощує процес підключення звітів до джерел даних, спрощуючи користувачам прив'язку звітів до різних типів даних та забезпечуючи більш плавне створення звітів.

Основні звіти у веб-дизайнері

Використання основних звітів у веб-дизайнері дозволяє користувачам створювати багаторазово використовувані шаблони звітів, оптимізуючи процес розробки звітів та забезпечуючи узгодженість між кількома звітами.

Основний звіт (звіт RDLX)

Підтримка вкладених даних JSON/XML

ActiveReports.NET 18 тепер може обробляти вкладені дані JSON і XML, що дозволяє використовувати складніші структури даних JSON як джерела даних. Ця функція полегшує роботу з сучасними веб-API та складними моделями даних.

Вкладені набори даних (JSON та XML) | Вкладені набори даних

Покращено якість та продуктивність рендерингу SVG у WinViewer.

Ця функція підвищує якість та швидкість рендерингу масштабованої векторної графіки (SVG) у засобі перегляду Windows. Користувачі побачать більш чіткі візуальні ефекти та прискорять завантаження елементів SVG у своїх звітах, що призведе до більш візуально привабливого та ефективного створення звітів.

Керування зображенням

Поліпшені шаблони проектів Visual Studio

Прагнучи спростити вашу роботу з ActiveReports.NET, ми представили нові шаблони проектів Visual Studio. Ці шаблони призначені для заміни попередніх версій та пропонують більш інтуїтивний та ефективний початок ваших проектів звітності.

Швидкий старт 

 • Програма ActiveReports Windows Forms  . Цей шаблон, спеціально розроблений для настільних середовищ, створює основу створення насичених інтерактивних звітів у Windows Forms.
 • ActiveReports ASP.NET Core  : ідеально підходить для веб-розробників. Цей шаблон легко інтегрується з ASP.NET Core MVC для створення динамічних звітів на сервері.
 • Серверна програма ActiveReports Blazor  : використовуйте можливості Blazor Server для створення інтерактивних програм для створення звітів у режимі реального часу.
 • ActiveReports Blazor WebAssembly  : Створюйте клієнтські програми для створення звітів за допомогою сучасних можливостей Blazor WebAssembly.

Поліпшення продуктивності DataEngine для середніх та великих наборів даних

Оптимізуючи DataEngine, ActiveReports.NET 18 значно прискорює обробку середніх та великих наборів даних. Це покращення означає швидке створення звітів та скорочення часу очікування для користувачів, які працюють з великими обсягами даних, що робить інструмент більш придатним для програм з інтенсивним використанням даних.

Поліпшена візуалізація за допомогою розширеного редактора груп табліксів

Редактор груп табличок у ActiveReports.NET 18 був покращений, щоб покращити взаємодію користувачів та візуалізацію ієрархії членів групи. При виборі одного або кількох рядків, стовпців або осередків у тілі табликса редактор автоматично виділяє відповідну ієрархію, що спрощує розуміння групових зв'язків та керування ними.

Одночасні оновлення текстових полів

Дизайнер веб-звітів ActiveReports.NET тепер підтримує одночасне оновлення кількох текстових полів за допомогою параметра «Поточне значення текстового поля» у редакторі виразів. Це удосконалення спрощує процес застосування уніфікованих виразів, значно підвищуючи ефективність та узгодженість проектування звітів.

Багатосекційний RDL та об'єднаний RDL

Ця зміна спрощує процес розробки звітів за рахунок об'єднання багатороздільних звітів RDL (мова визначення звітів) зі стандартними звітами RDL. Всі звіти RDL тепер матимуть додаткову функціональність з кількома розділами замість двох різних варіантів.

Покращення веб-дизайнера звіту за розділами

Удосконалення веб-дизайнера для звітів у розділах підвищують зручність використання та функціональність, дозволяючи користувачам більш ефективно та інтуїтивно налаштовувати свої звіти у веб-середовищі.

 • Імена верхніх та нижніх колонтитулів груп у оглядачі звітів  . Ця функція додає можливість надавати імена верхнім і нижнім колонтитулам груп в браузері звітів. Це покращує організацію звітів та спрощує навігацію по складних звітах із кількома рівнями угруповання.
 • Встановлення радіуса заокруглення за допомогою миші  . Тепер користувачі можуть регулювати радіус заокруглення кутів безпосередньо за допомогою миші, пропонуючи інтуїтивніший і точніший спосіб стилізації елементів звіту.
 • Додані чіткі межі окремих розділів звіту/сторінки/групи/подробиць  . Були введені чіткі межі візуального поділу різних розділів у дизайнері звітів. Ця візуальна підказка допомагає користувачам швидко розрізняти розділи звіту, сторінки, групи та відомостей, покращуючи процес розробки звіту.
 • Додано поле подій на вкладці "Сценарій"  . Додавання поля подій на вкладку «Сценарій» дозволяє користувачам легше писати власний код для подій звіту та керувати ним. Ця функція розширює можливості налаштування та інтерактивності у звітах.
 • Додані InputFieldText та InputFieldCheckBox  : ці нові елементи керування дозволяють користувачам включати поля введення тексту та прапорці безпосередньо у свої звіти, полегшуючи створення інтерактивних та динамічних звітів, які можуть фіксувати дані, що вводяться користувачем.
 • Підтримка SVG у Picture Control  . Завдяки підтримці SVG в управлінні зображеннями для звітів у розділах користувачі тепер можуть використовувати масштабовану векторну графіку, забезпечуючи високоякісні зображення, незалежні від дозволу.

Розширена підтримка джерел даних для звітів Page/RDLX

У наших постійних зусиллях покращення можливості підключення до даних та підвищення гнучкості в ActiveReports.NET ми раді оголосити про додавання підтримки кількох нових вбудованих джерел даних. Автори звітів тепер можуть підключати свої звіти RDLX, Page та Dashboard безпосередньо до:

 • MySQL  : скористайтеся можливостями однієї з найпопулярніших у світі систем керування реляційними базами даних з відкритим кодом.
 • PostgreSQL  : використовуйте цю передову систему баз даних корпоративного класу з відкритим вихідним кодом, відому своєю надійністю та надійністю.
 • Excel  : прямий імпорт даних із файлів Excel, що дозволяє легко інтегрувати дані електронних таблиць у звіти.

Властивість формату для параметрів DateTime

Ця нова властивість дозволяє користувачам вказувати формат відображення параметрів DateTime, забезпечуючи більший контроль над поданням даних про дату та час у звітах.

Покращена навігація з порядком табуляції для редагованих полів у PDF

У ActiveReports.NET 18 з'явилася можливість точно контролювати порядок табуляції полів, що редагуються, у формах PDF за допомогою нової властивості TabIndex в елементах управління InputField. Це доповнення дозволяє налаштовувати навігацію, дозволяючи користувачам встановлювати певну послідовність переходу від поля до іншого за допомогою клавіші Tab. Ця функція підвищує зручність використання форм та загальну зручність роботи з PDF-документами.

InputField (звіт сторінки/RDLX) | InputField (звіт розділу) | Інпутфієлдчекбокс (звіт розділу)

Покращене проміжне програмне забезпечення ASP.NET для веб-інтеграції ActiveReports.NET.

Ми вдосконалили проміжне програмне забезпечення ASP.NET у ActiveReports.NET 18, спростивши інтеграцію веб-компонентів ActiveReports.NET для розробників. Це поліпшення спрощує процес впровадження можливостей створення звітів до веб-додатків, забезпечуючи більш плавну та ефективну розробку.

Програма для веб-дизайнера | Додаток Js Viewer | Додаток Blazor Viewer

Shift+колесо прокручування для горизонтального прокручування в конструкторі Windows та попередньої версії

Це вдосконалення покращує навігацію в конструкторі Windows та режимі попереднього перегляду, роблячи прокручування вмісту більш зручним за допомогою горизонтальних смуг прокручування.

Доданий API для вказівки імені принтера при натисканні кнопки «Друк» у засобі перегляду.

Це вдосконалення API дозволяє розробникам програмно вказувати принтер під час використання кнопки друку у засобі перегляду, пропонуючи більший контроль за процесом друку та підвищуючи зручність роботи кінцевого користувача з допомогою оптимізації операцій друку.

Інші новини

Найкраща ціна