+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

McAfee та Panasonic співпрацюватимуть у галузі захисту автомобілів від хакерських атак

McAfee і Panasonic співпрацюватимуть у сфері захисту автомобілів від хакерських атак

Виробник антивірусного програмного забезпечення McAfee і Panasonic оголосили про співпрацю в сфері захисту автомобілів від хакерських атак. Разом компанії мають намір побудувати центр операційної безпеки, який почне надавати свої послуги в 2024 році.

Центр буде стежити за транспортними засобами від імені своїх виробників і перевіряти їх на наявність ознак злому, пише Nikkei Asia. При виявленні загрози операційний центр витягне всі необхідні дані з зламаного транспортного засобу, проаналізує його і надасть результати виробнику. В цьому випадку виробник зможе відключити бортові системи автомобіля або випустити оновлення безпеки для програмного забезпечення.

Швидше за все, послуга буде доступна за платною підпискою.

Оскільки кількість автономних автомобілів, підключених до Інтернету, на ринку зростає потреба в їх захисті від хакерів, які можуть дистанційно взяти під контроль транспортний засіб. Минулого місяця понад двадцять автомобільних компаній, включаючи Panasonic, постачальника акумуляторів для електромобілів Tesla, і Toyota Motor, створили організацію для боротьби з кібератаками.

Інші новини

Найкраща ціна