+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Maxon анонсує Cinema 4D

Окрім численних оптимізації робочого процесу Cinema 4D R16 отримала неймовірно ефективні нові функції, такі як потужний інструмент «Полі-олівець» для комфортного моделювання, трекер руху для простої інтеграції тривимірних даних у відзнятий матеріал, а також новий канал відображення, за допомогою якого можна створювати складні матеріали з багатошаровими відображеннями та глянцем. Cinema 4D R16 підтверджує обіцянку компанії MAXON дану творчій галузі, ще більше оптимізувати неймовірну стабільність і продуктивність, ефективний та інтуїтивний інтерфейс, а також безприкладну інтеграцію у виробничі процеси для створення VFX, анімаційного дизайну, візуалізації, для багатьох.
У центрі уваги Cinema 4D R16:
Анімація. Трекер руху – Проста інтеграція тривимірних елементів у знятий на камеру матеріал.
Тег «Взаємодія» – дає користувачам повний контроль над тривимірними об'єктами та використовує режим налаштування, який передає інформацію про рух та маркування об'єкта.
Моделювання. «Полі-олівець» – Для малювання полігонів, а також переміщення, клонування, розрізу та з'єднання точок та граней тривимірних моделей.
Деформатор «Фаска» – Тепер опції фаски можна анімувати та створювати їх недеструктивно.
Скульптурне моделювання – Численні оптимізації та динамічні ефекти для ще більшої точності.
Інші функції – Повністю перероблений об'єкт «Шестерня»; функція «Перевірка каркасу»; опції ослаблення для деформаторів, а також поліпшення UV для кришок. шарів для реалізації складних поверхонь.
Двигун Bi-Render – Новий двигун тресування променів для ефектів волосся та Sketch&Toon в одному проході.
інтерфейс.
Продуктивність та робочий процес.Cinema 4D R16 містить нові та покращені функції продуктивності та робочого процесу, такі як повністю оновлені бібліотеки матеріалів та об'єктів, підтримку оновлених версій форматів обміну даних FBX та Alembic, нову функцію «Соло» для ізолювання окремих об'єктів, функції коментарів, новий «UV Пілер» та багато інших покращень.

Інші новини

Найкраща ціна