+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

macOS 10.15 Catalina - Apple представила нову версію операційної системи macOS

macOS 10.15 Catalina - Apple представила нову версію операційної системи macOS

MacOS 10.15 Catalina. Що нового?

Catalyst

Технологія дозволить розробникам портувати програми з iPad і iPhone для роботи на комп'ютерах з macOS. Раніше Apple представила перші додатки такого типу - "Новини", "Акції", "Дім". Twitter і Atlassian стали одними з перших компаній, які підтримали Catalyst.

Закриття iTunes

У macOS Catalina на зміну iTunes прийшли розважальні додатки Apple Music, «Подкасти» і Apple TV, які, як стверджується, помітно спрощують пошук та відтворення музики, телесеріалів, фільмів та підкастів. Синхронізація мультимедійного контенту з iPhone та iPad буде здійснюватись у цих додатках. При підключенні до комп'ютера мобільний пристрій з'являється на боковій панелі Finder, і користувачі можуть створювати його резервні копії, оновлювати і відновлювати.

Sidecar

Функція Sidecar дозволяє використовувати iPad в якості розширеного дисплея для Mac або планшета для малювання в підтримуваних програмах Mac. Мобільним користувачам функція Sidecar надає можливість розширити робочий стіл на два дисплеї для зручності роботи. Використовуючи Apple Pencil, можна з допомогою iPad малювати та писати в програмах Mac, які підтримують роботу зі стілусом.

Просунуте голосове управління

У оновленій macOS підтримується голосове керування для людей з обмеженими можливостями, наприклад, користувачі зможуть відкривати програми за допомогою голосу, надсилати повідомлення тощо.

Екранний час

Функція «Екранний час» у macOS 10.15 надає користувачам дані про тому, скільки часу вони проводять у програмах і на веб-сайтах, а також інструменти, що дозволяють їм краще управляти своїм часом.

Блокування пристрою

Функція Activation Lock для ноутбуків із чіпами Т2 дозволяє повністю заблокувати пристрій

Інші новини

Найкраща ціна